banner864

Suat Kılıç'ı protesto eden TGB'liler gözaltına alındı 12 Ekim 2013, 15:09

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Türkiye Gençlik Birliği tarafından Zonguldak'da protesto edildi. 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganı atan gençleri polis yaka paça gözaltına aldı.
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Zonguldak Valisini ziyaret etti. Valilik çıkışında Türkiye Gençlik Birliği üyeleri Bakan'ı protesto etti.

'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' ve 'Atatürk gençliği görev başında' sloganı atan gençlere polis müdahale etti.

Polis, ağızlarını elleriyle kapatarak yere yatırdığı gençleri, daha sonra cadde üzerindeki işhanına götürdü.

Bakan Kılıç'ın, aracına binerek Valilik'ten ayrılmasının ardından gözaltına alınan TGB üyesi 3 genç, ekip aracıyla karakola götürüldü.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Suat demir :

okumuş, sanatla uğraşan, üreten, aydın kesim bizleriz. bizim 10 katımız bile olsalar karşımızda duramazlar. maalesef chp bunun farkında değil. bizi elinde tutmak yerine ayak takımının oylarına talip. bundan sonra oyum işçi partisine.

EMEL DEMIR :

TGBLILERDEN TOPLA, TOPLA BITMEZ SIZ BUKADAR ISTE KORKAKSINIZ BIRLESE, BIRLESE KAZANACAGIZ AKP HUKUMETIN ZORBALARINA DUR DIYECEGIZ

t.c. ulusal vatandas :

ala ala bitiremezsiniz. bosuna ugrasmayin...

Timur :

agizini açani içeri aliyorlar, defalarca yazdim nazilerde böyle yapiyordu sikayet eden içeri. tgb'li gençler türkiyenin gelecegidir kutluyorum, en az haftada bir kitap bitiren gençlik olanlar karsisinda sessiz kalamiyor, okuyan genç akp'ye oy vermiyor ey ahali ..

serkan acarel :

fasizm uygulamalar ne güzel de isliyormus türkiye cumhuriyetin de !!! vallah bravo akp, sizin demokrasi anlayisiniz harika !!! allahim bana sabir ver, ne zaman kurtulacagiz bunlardan ?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar