banner864

Süheyl Batum'dan Ulusal Kanal'a çarpıcı açıklamalar 18 Haziran 2014, 20:55

CHP Eskişehir Milletvekili Profesör Doktor Süheyl Batum, Eklemeddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili Ulusal Kanal'a çarpıcı açıklamalar yaptı. Batum, "İhsanoğlunun adaylığı bir Amerikan projesidir" dedi.

PROF. BATUM'DAN SERT TEPKİ paylaşan: ulusalkanal
Anayasa profesörü, CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, Ekmeleddin İhsanoğlunun adaylığı ile ilgili Ulusal Kanal özelş açıklamalar yaptı. Batum, ihsanoğlu'nun adaylığının "Amerikan projesi" odluğunu ve kabul etmeyeceğini belirtti.

Batum, oy kazanmak için ılımlı İslamı benimseyen bir aday gösterildiğini kaydetti.

Süheyl Batum, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi, "saydığınız niteliklere ait sadece İhsanoğlu mu var" dedi.

Haber: Hüsna Sarı
Kamera: Halit Yağcı

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ali Papa :

sonar anketinde,daha ekmeleddin ihsanoğlu hiç seçim çalışması yapmamışken % 40 küsur oy çıkmış.sayın batum veya göstereceği bir aday kaç oy alırdı acaba?

cromwell :

sadece tayyiple değil, artık chp ile de mücadele etmek lazım

m.suat Çavuşoğlu :

Süheyl Batum hocam'la aynı çizgideyim.

Timur :

artik millet uyansin benim derdim hiç bir partiyle degil; derdim partileri yönetenlerledir .. sunu belirteyim ki ip , hepar hariç chp olsun mhp olsun akp olsun hepsinin basi abd'nin masasidir.. bosuna parti tutuyorlar... abd ne derse ülkemizde o oluyor bunu anlamak için besikteki çocuk olunmali !

soylu yusuf :

YCHP tarafindan bogulmaya birakildigimiz anda oksijenimiz oldunuz.Sizin gibi düşünen milyonlar var.Yolunuz açık olsun.

müzeyyen uludağ :

Bu durumda CHP liler bölündü.Her kafadan bir ses çıkıyor.Yorumlar süphesiz kişilerin endişeleri yansitıyor .CHP gercekten bize şok bir sunum yaptı..araştirmalara devam.

cenap aytepe :

evet değerli hoca devam et ve taraf topla artık üzerimizden amerikan mandasının kalkma zamanı.sen ve senın bilimin istiklalimiz için var

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder