banner864

Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı 22 Eylül 2012, 21:45

Türkiye'nin 9. Cumhurbaşkanı olan siyasetçi Süleyman Demirel, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel akşam saatlerinde rahatsızlığı nedeniyle özel bir hastaneye kaldırıldı.

Üst solunum yolları enfeksiyonu teşisiyle Ankara'da tedavi altına alınan Süleyman Demirel'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

DEMİREL'DEN AÇIKLAMA

Sosyal medyada da sağlık durumuyla ilgili haberlerin yer aldığını belirten Demirel, bu durumun tedirginlik yarattığını belirterek, “Şu saatte dahi yüzlerce telefon geldi. Buraya kadar geldiniz. Sizden saklanan bir şey yok. Sağlığım iyidir. Allah’a şükür bizi sevenler, bizimle ilgili olanların telaş etmesine gerek yok. Değerli hekimler var. Bu hekimler beni takip ederler. Kontrolden geçmek üzere buraya geldik. Seyahatten döner dönmez kontrolleri tekrar yapalım dedi arkadaşlar, biz de dedik ki eve gitmeden uğrayalım. Kontroller her 3-4 ayda bir yapılıyor” diye konuştu.

Demirel’in doktoru Aylin Cesur, Demirel’in 11 Eylül’den beri Antalya ve Isparta’da hem yaz tatili yaptığını hem de birtakım açılışlar yaptığını söyledi. Demirel’in sağlığının yerinde olduğunu belirten Cesur, Demirel’in Antalya’ya gitmeden önce gribal enfeksiyon geçirdiğini, bu kapsamda ağustosun sonunda tetkiklerin yapıldığını, tatil dönüşü tahlil ve tetkiklerin tekrarlanmasının istendiğini anlattı. Bunun için hastaneye geldiklerini bildiren Cesur, “Cumhurbaşkanı son derece sağlıklı. Kontrolleri ve tetkikleri yapıldıktan sonra evimize gideceğiz, herhangi bir sorun yoktur” diye konuştu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Himmet ÇAKILCI :

Sayın Cumhurbaşkanım, Geçirmiş olduğunuz rahatsızlıktan dolayı öncelikle geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanım, Türkiye Cumhuriyeti’ nin en üst makamlarında bulunarak ülkemize birçok hizmetler verdiniz. Ancak Cumhuriyetimizin bugün içinde bulunduğu şartların sizinde aktif olarak görev yaptığınız dönemlerinde birikimlerinin bir sonucu olduğu da bir gerçek.Sizleri o makamlara getiren bu ulusa bir vefa borcu olarak o günler söyleyemediğiniz bazı gerçekleri bugün söyleyerek telafi edeceğinize inanıyorum.

Ah Vatan :

gerçekleri konuşur diye virüs bulaştırılmış olabilir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar