banner864

Suriye'ye savaş toplantısı kim tarafından dinlendiği ortaya çıktı 17 Nisan 2014, 14:19

Suriye'ye savaş planlarının yapıldığı Dışişleri Bakanlığı'ndaki gizli toplantıyla ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. MİT'in yaptığı soruşturmada, toplantının telefona yerleştirilen bir böcekle dinlendiği, böceği koyan kişinin ise alt düzey bir Dışişleri personeli olduğu öne sürüldü.
Dışişleri Bakanlığı'nda Suriye'ye savaş planlarının yapıldığı toplantının nasıl ve kim tarafından dinlendiğinin ortaya çıktığı iddia edildi.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, MİT soruşturmasında, toplantı Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun makam odasına yerleştirilen böcek aracılığıyla dinlendi. Böceğin toplantının hemen ardından yerinden alındığı tespit edildi.

İnceleme sonunda, telefona böcek koyan kişinin alt düzey bir Dışişleri Baknalığı personeli olduğu ve F tipi örgüt tarafından yönlendirildiği de iddialar arasında.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

misafir :

i̇şi̇n i̇çi̇nden çikilamadiği , teknoloji̇k olarak i̇mkan lar yetmedi̇ği̇ i̇çi̇n klasi̇k bi̇r çözüm yolu bulmuşlar. alt düzey bi̇r görevli̇ni̇n o kadar önemli̇ bi̇r makama nasil gi̇ri̇p çikabi̇li̇yor? telefonu söecek, takacak geçi̇ni̇z bunlari geçi̇ni̇z..

gul tan :

kimin dinledigi nasil dinledigi onemli degil, kaydedilen konusmanin icerigi onemli

kadim gomoniz :

bizde inandik ...

muharrem elçi :

bence dinleyen hamam böceğiydi ve toplantının hemen ardından odanın köşesindeki delikten firar edip ilk uçakla pensilvanya'ya uçtu.elimde kesin deliller var

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar