banner864

"Susmayacağız" 31 Mayıs 2014, 18:07

Tekirdağ’da her cumartesi günü düzenlenen Sessiz Çığlık Eyleminin 18.si yapıldı.
Tekirdağ’da her cumartesi günü düzenlenen Sessiz Çığlık Eyleminin 18.si yapıldı. Tuğlalı Parkta toplanan yurtseverlerin bu haftaki konuğu Balyoz davasından tahliye olan Deniz kurmay albay Bora Serdar ve Em. Tuğamiral Türker Ertürk oldu. Sesziz Çığlık Eylemine Silivri Nöbet Çadırı Sorumlusu Hıdır Hokka, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Merkez ilçe belediye başkanı Mehmet Ekrem Eşkinat, İP Mkk Üyesi Zafer Şen katıldı.

Susmayacağız.
Bora Serdar yaptığı açıklamada, zulme karşı susmayacaklarını belirterek şunları söyledi. “Kumpas açıklamasının üzerinden günler geçmesine rağmen yetkililerden herhangi bir adım atılmadı. Bizler zülme karşı susmayacağız, sessiz çığlık eylemleri komutanlar çıkana kadar devam edecek” dedi.

Ergenekon ve Balyoz Türkiye’yi Yıkmak İçin Tertiplendi.

Emekli Tuğamiral Türker Ertürk konuşmasında şunları söyledi. “Balyoz ve Ergenekon davaları Suruye’ye terör ihraç etmek için, Irak’a düşmanlık yapmak için, Kıbrıs’ı satmak için, Ukraynayı karıştırmak için yapılmış bir tertiptir. Eğer Türkiye’nin menfaatlerini düşünüyorsan senin yerin hapishanedir. Yurtseverler içeri atılarak bugün terör ihraç ediliyor.” Dedi.

Haber: İmdat Şahin
 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar