banner864

Takke düştü kel göründü 14 Ocak 2014, 12:45

Takke düştü, kel göründü. Redhack, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in belediye çalışanlarıne gönderdiği "Sahte Twitter hesabı açın" talimatını yayınladı. Yazışmaya göre açılan sahte hesaplardan Gökçek lehine paylaşımlar yapılıyor.
Kızıl hackerlar olarak bilinen RedHack, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in belediye çalışanlarına gönderdiği "Sahte Twitter hesabı açın" talimatını yayınladı.

Yayınlanan yazışmaya göre çalışanlar açtıkları sahte hesaplaral Melih Gökçek lehine tweet atmak için yönlendiriliyor.

Redhack Twitter'dan "Melih'in manipülatörleri Ankara EGO'da iş başında. Belediye çalışanları fake hesap açmakla görevlendirilmiş." paylaşımını yaptı, ve sözkonusu yazışmayı da paylaşıma ekledi.

Yazışmada bir çalışanın "Ben bu akşam yokum. Söylediğiniz gibi 20 tane twitter hesabı açtım. Bende olan hesaplardan yolda atmaya devam edeceğim inşallah kolay gelsin" şeklindeki yazışması yer alıyor. Redhack açılan adreslerin şifresini de yayınladı.

 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ismet akdağ :

Baştan aşşağı bôyleler.yalan,iftira,ve baştan aşşaya fitneler.ağızlarından daha laf çıkmadan "gene neyalanlar sôylicekler;acaba diyorsunuz.bu vatana enbùyùk zulùmdùr yalancılara. iftiracılara hırsızlara kucak açıp oyvermek.oy verirken kendimizi dùşùnmúyorsak çocuklarımızı geçmişe gidip dedelerimizin múcadelelerinde akan kanlarını verilen canları düşünùn.

İbo :

Evet burayakadar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder