banner864

Taksim metrosunda insanlık ayıbı 30 Aralık 2013, 22:40

İstanbul'da 20 yaşında bir genç Metro'daki güvenlik görevlileriyle tartıştı, bir güvenlik görevlisi genci başından yaraladı, 45 dakika yaralı halde yerde bekleyen Aykut Kelek hastaneye kaldırıldı. Yaralı gencin bir yakını "bizim paramız yoktu" dedi.
 Olay İstanbul Taksim Metro istasyonunda saat 18.00 sularında gerçekleşti.

Görgü tanıklarının anlatımına göre Aykut Kelek adındaki 20 yaşındaki geç Metro'ya binme istedi ancak akbilindeki geçiş hakkı bitmişti. Güvenlik görevlileriyle tartışma çıktı ve Aykut Kelek başından ağır yaralandı.

Sağlık ekipleri yaralı genci hastaneye kaldırırken bir yakını sinir krizi geçirdi.

Aykut Kelek Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaldırıdı. Güvenlik görevlisi ise polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Haberin internet haber portalları ve sosyal medyada paylaşılması üzerine bir çok yurttaş yarın 15:00'da Taksim Metrosu'na giderek durumu protesto edeceklerini sosyal medyadan duyurdular

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Damla :

Cok üzücü bir olay ..gecmis altı aylık donemde o metro başbakanın bir emriyle defalarca bedava yapıldı .

Yuksel :

Vatandasin milyarlarini yerler ama vatandas parasiyla yapdirdigi metroya parasi yok diye binemez ustune ustelik dayakyer bu zihniyeti besleyenin de koruyaninda destekleyeninde Allah hem bu dunyada hemde ahirette belasini versin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar