banner864

Tam genç kızı kandıracakken! 27 Nisan 2014, 10:04

ESKİŞEHİR’de kendisini Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) görevlisi olarak tanıtıp genç kızlara MİT’te işe girmeleri için form doldurtan 35 yaşındaki ortopedik engelli Gökhan Güler, polis tarafından bir kafeteryada suçüstü yakalandı.
Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Eskibağlar Mahallesi’ndeki bir kafeteryaya düzenlediği operasyonda, müşteri olarak bulunan ve genç kızlara MİT’e girebilmeleri için iş başvuru forumlarını doldurtan Gökhan Güler’i gözaltına aldı. Güler, polislerin "Hakkında şikayet var. Senin sahte istihbaratçı olduğunu söylüyorlar. Sen MİT’çi misin?" diye sordu. Gökhan Güler de "Bir sorun mu var?. Evet ben MİT’çiyim" yanıtını verdi.

Polislerin MİT görevlisi olduğuna dair yasal bir kimliğinin olup olmadığını sorması üzerine Gökhan Güler, cüzdanından çıkardığı üzerinde MİT yazının bulunduğu kimliği uzattı.

Polisler, sahte olduğunu belirttikleri MİT yazılı kimliğe el koydu, tekerlekli sandalyesine bindirdikleri Güler’i kafeteryadan dışarı çıkarttı. Güler ekip otosuna bindirilerek Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.


Yetkililer, Gökhan Güler’in MİT görevlisi olmadığını,internetteki bu kuruma ait iş başvuru formlarını çoğaltıp genç kızlara doldurttuğunu, ayrıca sahte MİT kimliği bastırdığını söyledi. Bir yetkili, "Gözaltına aldığımız şüphelinin sorgulaması sürüyor. Bu işi para karşılığında mı yoksa başka amaçlar dan dolay mı yaptığını araştırıyoruz" dedi.

DHA

Etiketler

Yorumlar

mustakime nuran sınav :

iyi ki ortopedik imiş!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar