banner864

Tanrıkulu'ndan tehdit 13 Şubat 2014, 13:46

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, partisinbin İzmir Milletvekili Aytun Çıray’ı, tehdit ettiği ortaya çıktı. Tanrıkulu, Çıray'ı Konak Adayı Sema Pekdaş hakkında konuşmaması için uyardı. Çıray’ın “Konuşacağını” söylemesi üzerine de Tanrıkulu, “Alırım seni ayaklarımın altına” dedi.
 Atatürk'ü hedef alan CHP’nin Konak Belediye Başkan Adayı Sema Pekdaş, parti genel merkezinde tartışma yarattı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İzmir Milletvekili Aytun Çıray’ı, tehdit etti.

Olay CHP’nin geçen pazar yapılan ve sabaha kadar süren Parti Meclisi toplantısı sırasında yaşandı.

Tanrıkulu’nun Çıray’a tehdidi Milliyet gazetesi yazarı Melih Aşık’ın köşesine yansıdı. “Alırım altıma” başlıklı yazıya göre ikili arasında şu diyalog geçti:

Tanrıkulu: Sema Pekdaş’la ilgili PM’de konuşacak mısın?
Çıray: Evet, konuşacağım.
Tanrıkulu: Konuşma.
Çıray: Konuşacağım.
Tanrıkulu: Faşistler de dahil şimdiye kadar hiçbir aday hakkında konuşmadın, Sema Pekdaş hakkında da konuşma.
Çıray: Kime konuşacağımı sana mı soracağım. Sen kim oluyorsun?
Tanrıkulu: Seni ayağımın altına alırım.
Çıray: O iş o kadar kolay değil. Sıkıysa al da görelim.

Sezgin Tanrıkulu ile Aytun Çıray arasındaki tansiyonun yükselmesi üzerine araya Parti Meclisi üyeleri ve özel korumalar girdi. Böylece kavga önlendi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

abrek :

chp'nin icinde cok degerli ve namuslu insan var, ama bu değersizler yüzünden chp kendi ipini cekmektedir.. yazık..

İbrahim dursun :

Chp popilizm ve isme dayalı aday belirtiyorsa sandıkta çıkan sonuç hüsran olur

umit somer :

bravo beyefendi.kullandiginiz lisanin ,hele bir hanima ve de partinin adayi olma kualifikasyonuna sahip bir hanim adaya karsi kullanilmasi ,sizin de padisahlikla yonetilen akp anlayisindan farkli olmadigizi gostermekte.kendinize gelmeniz icin zaman cok az.

mdd :

nazilli'nin ilk harfi, adıyaman'ın ilk harfi,hatay'ın ilk harfi alırsın 705 nolu yaratık

İsa Şenol :

chp' yi işgal edenler partinin gerçek sahiplerini tehdit ediyor. abd ajanı tr 705 meydanı boş bulmuş atıyor. bu partinin gerçek sahipleri bu işgale son vermek zorundasınız. bu ajanları partinizden atın.

cemil aktan :

bu seçimde chp'nin ne oyu alacağını nasıl çakılacağını hep birliket göreceğiz. artık oyum işçi partisine. türkiye'nin ve hepimizin tek umudu ve tek çıkış yolu budur..saygılarımla

şeref bayrak :

genel merkezde neler oluyor sizler orada barışık olmazsanız bu illerde,ilçelerde halkımıza ne cevap vereceğiz ya aklınızı başınıza alın yada her erdem sahibi gibi m.vekilliği ve partiden istifa edin sizleri orada halkımızıa hizmet edin diye tuturoruz.yerinizden memnun degilseniz kapı arkanızda çıkın gidin

bülent bilgin :

halk sizi sandıkta susturacak. pkk katillerine güvenip yiğitlik taslıyor...ama chp de mustafa kemal in ruhu varken yedi düvel diş geçiremez...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar