banner864

Tarhan parti kurdu 14 Kasım 2014, 19:13

CHP’den istifa eden Ankara milletvekili Emine Ülker Tarhan yeni bir parti kurdu. Tarhan, Anadolu Partisinin kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı’na sundu.
CHP'den istifa eden Ankara milletvekili Emine Ülker Tarhan, yeni bir parti kurdu.

Tarhan, yeni partinin ismi Anadolu Partisi... Kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı’na veren Tarhan, kameralar karşısına geçerek yol haritasını açıkladı.

Tarhan, Anadolu Partisinin kurucusu olarak ilk özel röportajını da Amerika’nın Sesi'ne verdi. Hedeflerinde yüzde 26 oranındaki kararsız seçmen olduğunu söyledi.


Çağla Atlı Akkuş/ Uğur Marangoz
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Deniz Önal :

amerika'nın sesi'ne yapılan vurgu şeytanlaştırma operasyonunun başlangıcı mı? emine ülker ilk açıklamasını basına ve ardından oda tv'ye vermiş. bu nereden çıkıyor? lütfen bunu yapmayın. aydınlıkçılara bu yakışmaz.

Çiğdem Kurdoğlu :

yeni bir parti kurmanız beni memnun etti, ancak umarım bu partinin içeriği dolu olur ve sizin siyaset hayatının dışında kalmanıza neden olmaz. başarılar dilerim.

2pac :

bu akşam star habere çıktı kendileri, sorulan soru üzerine ulusalcı olduğunu söyleyemedi, hangimiz milli maçlarda milli mutluluk yaşamayızki benzeri cümleyi dolandıran açıklamalar yapmakla yetindi. zaten partinin isminde ve yaptığı açıklamada millilik yoktu, parti başvurusu yapılırken de başörtülü bir bayanın yanında olması bana yapmacık bi strateji olarak göründü, yükselen halk hareketinin oylarını bölme çabası. sayın türker ertürk de zaten ceviz kabuğu programına katıldığında program sonlarına doğru, tuhaf şüpheli çıkışlar yaptı, atlantik partisidir bu.

deniz polat :

milli güçler birleşik bir hareket yaratamazlarsa başarı kazanmaları çok zor.

E.Özaydin :

hayirli olsun, önce partinin finasman sonra ise medya problemini cözemezseniz , gelisemez sonrada siyasal yükümlülük altina giremezsiniz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar