banner864

Tayyip Bey'in 6 ay ömrü kaldı 27 Kasım 2014, 10:51

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar bugünkü köşesinde; bu aralar F-Tipi örgütün Erdoğan'ın 6 ay ömrü kaldığını her gün dillendirdiklerini, bu iddialarını bazı doktor raporlarına da dayandırdıklarını yazdı. Önkibar, "Dolayısı ile F tipi örgütün bu belden aşağı vuruşunu siyasal İslamcı ahlakın rezilliği olarak kayda geçiriyorum" dedi.

İşte Önkibar'ın 'Tayyip beyin 6 ay ömrü kaldı' başlıklı yazısı:

Başlıktaki ifade bana ait değil...

Paralel devletin müritlerine aittir ve bürokrasiyi motive etme adına bu aralar her gün dillendirdikleri bir temennidir.
İlginçlik bu temennilerini bazı doktor raporlarına dayandırmalarıdır.

Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’de en çok mahkemeye verdiği bir gazeteci olarak bu yapılanı ayıp ötesi olarak değerlendiriyorum zira ömrü veren de bitirecek olan da Allah ‘tır.. Dolayısı ile F tipi örgütün bu belden aşağı vuruşunu siyasal İslamcı ahlakın rezilliği olarak kayda geçiriyorum..

Ancak heyhaaat bu propagandayı sürdürenlerden bazıları Abdullah Gül’ü başa geçirmek isteyen AKP’lilerdir... Evet AKP cenahında bile Erdoğan için gün sayanlar çoğalmaktadır. Bunun anlamı ise AKP’nin bir dava partisi değil menfaat güruhu olduğunun tescilidir.
Malum Tayyip Erdoğan bizim siyasi karşıtımızdır lakin karşıtlığın bir raconu var.

Biz duruşumuzu Tayyip Erdoğan’ın şahsi varlığına göre değil, ilke ve inançlarımıza göre tanzim ettiğimizden Erdoğan’ın ne zaman öleceğine endekslenmez, onun yaptıkları ile ilgileniriz.

Buradan hareketle Tayyip Erdoğan nedamet getirip tövbe etse yani ABD Emperyalizmi ile PKK’ya açıktan mertçe dikilse o an hakkını teslim ederiz...

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

baki serdar eyupgiller :

Sayin onkibar..caniniz isteyince bir kisiyi affetme hakkini size veren kim acaba. Affederiz seklinde biten Yorumlarinizi BİZ diye degil lutfen BEN affederim diye bitiriniz. Bu kadar hirsizlik. Bu kadar cinayet. Bu.kadar acimasizlik. Ben kimseyi hukuk karsisina cikmadan affetmiyorum. Ve benim adimada konusma hakkini size vermiyorum. Kanalinizin bir izleyicisi olarak.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder