banner864

Tayyip Erdoğan'dan New York Times çıkışı 25 Mayıs 2015, 17:06

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, SETA tarafından düzenlenen "Başkanlık Sistemi İçin Ülke Örnekleri ve Türkiye İçin Başkanlık Sisteminin Temel Dinamikleri" Paneli’nde konuştu. Erdoğan, New York Times'ı hedef alarak "Sen bir gazetesin, haddini bileceksin. Sen kimsin ya" dedi.

Erdoğan'ın sözleri şu şekilde:

New York Times edep dışı bir yazı ile Erdoğan’ın Türkiye’sinde bunlar oluyor diye oradan göndermeyi yapmış adeta ABD’ye talimat veriyor. Niye duruyorsunuz diyor. Ya sen bir gazetesin haddini bileceksin. Bir defa sen bunu yazmakla böyle bir haberi yapmakla kendi özgürlük alanının dışına çıkmakla Türkiye’ye müdahale ediyorsun.

Sen kimsin ya. Sen ABD yönetimine böyle bir şey yapabilir misin? Anında gereğini yaparlar. Böyle bir şey yok. Türkiye’deki malum medya grubu da, onlar da belli yerlerden destek almakla bu vesayeti sürdürmek istiyorlar. Yeni anayasa ve başkanlık sistemi bu darbecilerin önlerinin ebediyen kesilişinin ilanı olacaktır.

Yorumlar

NECEF'li :

hayati boyunca hep magdur ve mazlum edebiyati yaparak dunyanin en zengin lideri arasinda yer aldi. dunyada varmidirki 2.ci bir ornegi daha acaba rte disinda ve dunyada varmidirki bu kadar mezhep ayirimi ile bu kadar sure iktidarda kalan.

turgay köse :

sen kimsin tayyip

misafir :

dünya lideri teyyip ..............takan ülke kaldımı bu sarayı ...............

emre :

kahkalarla güldüm habere bir kere haberi yapılan abd herhalde türkiye sanmış koptum resmen hiç gülecegim yoktu

Gürhan Salihlili :

tamamdır bu iş! b-52'ler kalktı bilin!:)

ali coşkun özeren :

*** senin, emir ve komutun altındaki "havuz medyan" haddini biliyor mu ki, dünya çapındaki new york times haddini bilsin..!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar