banner864

Tayyip Erdoğan düşmanlığına esir olmak 30 Temmuz 2015, 11:29

CHP yönetiminden yayılan bir propaganda savaşı yürütülüyor. Özü şu: Bugün PKK terörüne karşı yürütülen harekâtlar, Tayyip Erdoğan’a seçim kazandırmak içinmiş!

MEHMETÇİK TAYYİP ERDOĞAN’A SEÇİM KAZANDIRMAK İÇİN ŞEHİT OLUYORMUŞ!

Örneğin Bekir Coşkun’a göre, “Sadece 13 yıl ateş keserek kazanan adam, bu kez de ortalığı ateşe vererek kazanacak.” (Sözcü, 29 Temmuz 2015) Bekir Coşkun, 7 Haziran seçimlerinde HDP’yi destekleyerek yola çıktı, en sonunda PKK terörüne karşı mücadeleyi “ortalığı ateşe verme” eylemi olarak görme konumuna geldi. Bu durumda Mehmetçik “ortalığı ateşe vermek için” şehit oluyor!

Yine Uğur Dündar, Mehmet Türker, Emin Çölaşan da tıpkı Bekir Coşkun gibi, PKK terörüne karşı operasyonları, “Tayyip Erdoğan’a oy kazandırma” gayreti olarak görüyorlar. Binbaşılar, astsubaylar, polisler, uzman çavuşlar, vatan bütünlüğü için değil, Tayyip Erdoğan’a seçim kazandırmak için can vermiş oluyorlar (Sözcü, 29 Temmuz 2015). Bu durumda şehit ve gazi yok, yalnız Niyazi var!

MİLLET VATAN SAVAŞINA “BANA NE” DERSE

Bu arkadaşlarımız ne yapmak istiyor, okuyucularına neyi anlatıyorlar?

Bu yazılardan etkilenen vatandaş ne düşünür, nasıl davranır, hiç düşünmüyorlar mı?

Okuyucu, “O ki bu savaş, Tayyip Erdoğan’a oy kazandırmak için yürütülüyor, o zaman bana ne!” demez mi?

Okuyucu, PKK terörüne karşı mücadeleyi “ortalığı ateşe verme”, “ülkeyi kan gölüne çevirme” olarak görünce, Mehmetçiğin arkasında millet desteği diye bir şey kalır mı?

BİLİNÇLER KARARINCA

Niyetleri tartışmıyoruz, hepsi tanıdığımız, vatanseverliğinden kuşku duyulmayacak yazarlarımız. Ancak bilinçler Tayyip Erdoğan düşmanlığıyla taşlaşınca, yürekler Tayyip Erdoğan düşmanlığıyla mühürlenince, insanlar tanınmaz hale geliyorlar.

Bu arkadaşların etkilediği insanlar, acaba haberleri hangi duygularla izliyorlar?

Kuzey Irak’ta PKK mevzilerini bombalayan Türk Hava Kuvvetleri başarılı olursa, Tayyip Erdoğan oy kazanacak, öyleyse başarısız olsun! Diren PKK, Tayyip Erdoğan oy kaybetsin!!!

PKK terörüne karşı mücadele, Tayyip Erdoğan’a seçim kazandıracaksa, o zaman PKK kazansın bu savaşı!!! Daha doğrusu ABD kazansın!!! Varacağınız yer başka neresidir, söyler misiniz?

VARILAN YER

7 Haziran seçimlerinde zaten oraya varılmadı mı! Tayyip Erdoğan kazanmasın diye PKK’nın yasal örgütü HDP’yi destekleyenler, şimdi yine Tayyip Erdoğan kazanmasın diye teröre karşı mücadelenin başarısız kalmasını arzulayan bir konuma düştüler.

Millet, Türk Ordusunun bu savaşı başarıyla yürütmesini istiyor. Bu arzuyu, bu umudu paylaşmayanlar, millete “göbeğini kaşıyan adam” diye aşağılamaktan başka ne söyleyecek?

TAYYİP ERDOĞAN’A VATANSEVERLİK HEDİYESİ

Tayyip Erdoğan’ın oylarını asıl yükselten işte bu tavırdır. Vatan ve millet mevzisini Tayyip Erdoğan’a bırakanlar, her seçimde dayak yemeye mahkum olurlar.

Tayyip Erdoğan, HDP/PKK’yı CHP’nin kucağına bırakarak, seçimi kazandı. CHP yönetimi, HDP/PKK’yı kucağına alarak, milletten koptu ve AKP iktidarının yenilenmesine hizmet etti. Daha vahimi, CHP yönetimi, bugün bölücü teröre arka çıkan parti haline geldi.

CHP ve kuyruğundaki yayın organları, HDP/PKK’yı destekleyerek, AKP’ye en büyük hizmeti verdiler, veriyorlar. Tayyip Erdoğan’a PKK karşıtı mevziyi onlar tepsi içinde sundular. Ve şimdi AKP’ye kazandırdıkları oyların sorumluluğunu halkın üzerine yıkmak peşindeler.

Sözcü, “Binbaşıya kahpe tuzak” başlığı atıyor ama o “kahpe tuzak”, HDP Meclis’in göbeğine oturtularak kuruldu.

Sözcü, teröre lanet yağdırıyor, ama o terör örgütünü yağlaya ballaya Meclise sokan kampanyanın önde gelen oyuncuları arasındaydı.

Doğu Perinçek
Aydınlık / ROTA

Yorumlar

melsa :

askerler açısından ve sıradan insanların bakış açısından , sadece vazifesini yapıyor...kanunlardan haktan adaletten yana olanlar için ,kendini savunuyor...nefsi müdafa...dincilerin anlayacağı tarzda da söyleyeyim kısasa kısas,malum müslümanlarda bu esastır...biz bir yanağımıza tokat atılınca,diğer yanağımızı çevirmeyiz... umarım yeterince açık anlatmışımdır... :)

İsmail saykal :

Vatan bilinçlen savunulur. Körükörüne savunulamaz. EVET rte SUÇLUDUR aMA HER OLAYIDA RTE suçlama piskolojisi olarak hareket etmek bizim dini bozukların Mustafa Kemal düşmanlığı gibi algılamak Cahilliktir..

mustafa cenap aytepe :

doğu başkanın her sözü balyoz gibi ...ama anlıyana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az

Recep TOPBAŞI :

Muhteşem bir yazı olmuş. Ne algı operasyonlarından etkileniyor, ne de bir kişi yada olaydan korkuyor. Vatanını bu kadar çok sevmesini kıskanıyorum açıkçası.

atakan :

işte gerçekler. bunu söylemek cesaret ister. vatan partisi ve doğu perinçek gerçekleri söylemekten korkmuyor

gerçek olan :

vatan savunmasını yapan mehmetcikin yanında olmak vatanseverlik mgörevidir

Baha Bey :

Silivri'de haykırdın! ABD ve AB'ye meydan okudun! Vatan ve Namus dedin! Ermeni soykırımı yalanını paçavraya çevirdin! Sen Türkiye'yi savunurken aynı zamanda fedailer Enver,Talat Paşa'yı! Bahattin Şakir'i Kaymakam Kemal Beyi savundun! Çünkü sen de bir FEDAİ'SİN.Aziz TÜRK Milletinin evladısın!Emin ol Türk tarihinin bütün ataları seninle beraber.Kim var dendiğinde bütün yüreğinle BEN VARIM dedin ÖNCÜ oldun LİDER oldun.

Mehmet :

Sayın Perinçek'in bu açıklamalarını anlayamayacak kadar kendine "Aydın" diyen zibidiler var. Oysa mesele çok açık Tükiye cephesinde misiniz? Yoksa Atlantik ötesinin planlarında piyon mu? Mesele Türkiye ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yanındayız.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder