banner864

Tayyip Erdoğan için bağış hesabı açıldı 11 Temmuz 2014, 18:23

Partisinin parası, Başbakanlık sayesinde devlet imkanları yetmedi; şimdi de Erdoğan için bağış toplanıyor. Yanlış duymadınız. Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecinde partisinin ve devletin imkânlarını kullanan Erdoğan için bağış hesabı açıldı. İsteyenler Erdoğan'a maddi yardım yapabilecek.

Başbakanlık görevinden istifa etmediği için Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partisinin yanı sıra devlet imkânlarını da kullanabilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan şimdi de halktan para toplayacak. Erdoğan için banka hesabı açıldı.

Dünyanın en zengin başbakanları arasında gösterilen Erdoğan'a seçim çalışmalarında kullanılmak üzere maddi bağış yapmak isteyenler banka hesabına para yatırabilecek.

Banka hesabına sadece Türk vatandaşları bağış yapabilecek. En yüksek miktar ise seçimin her turu için 9 bin 82 Türk Lirası 51 Kuruş'u geçemeyecek. Bağışlar, seçimin birinci turu için 11 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında; seçimin ikinci tura kalması halinde ise 28 Ağustos'a kadar yapılabilecek.

Belirtilen tutarın üzerindeki rakamlar ise banka tarafından geri çevrilecek.

Bin Türk Lirası'nın üzerindeki bağış ve yardımlar banka hesabına yatırılacak. Bin liradan az olan tutarlar ise adayın Seçim Koordinasyon Merkezleri'nde makbuz karşılığında yapılabilecek. Banka hesabında biriken ancak kullanılmayan para seçim sonrası hazineye aktarılacak.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

emel acar :

Evet arkadaslar esim umraniye belediyesinde tacoren temizlik iscisi bagis altinda ziraat bankasina gelmesini istemis sefi neden diye sorunca tayipbeye yardim demis 10 tl okadar calisan var yazik hicmi parasi yok bu adamin uyanin arkadaslar fakirin yoksulun cebindekilere gozdikmis yaziklar olsun

Güler Böke :

minareyi çalacak ya kılıfını hazırlıyor....

riza bagir :

Yok boyle bir sacmalik yardimi halk mi yapacak yoksa rusvet veren is adamlarinin iscilerimi ben noye parami bir siyasetciye vereyim ki cem böke nin dedigi gibi miyonlari resmi olarak goturmenin en guzel yolu

Cem Böke :

Göstermelik bir limit. Milyonları parça parça alip şüphe uyandirmamak icin yapilan guzel bir plan

Nuket ustundag :

Neden limit konmuş ki? Gereksiz,gönülden kopanın limiti olur mu?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder