banner864

Tayyip ile Bilal Erdoğan’ın Aziz Yıldırım'ı indirme girişimi 03 Mart 2014, 01:47

Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen yeni ses kayıtları internette yayınlandı. Konuşmalarda, Erdoğan'ın oğlu ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı düşürme operasyonu konuşuluyor. Erdoğan, Yıldırım'ı engellemek için Mehmet Ali Aydınlar'a talimatlarını oğlu aracılığıyla gönderdiği anlaşılıyor.
Başbakan Erdoğan'a ait olduğu ileri sürülen yeni bir ses kaydı daha ortaya çıktı. Oğlu Bilal Erdoğan ile görüşen Erdoğan'ın Fenerbahçe Başkanlığı seçiminde kulübe operasyon yapmayı planladığı anlaşılıyor.

Ses kayıtlarında, Erdoğan'ın Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a karşı Mehmet Ali Aydınlar'ı desteklediği görülüyor. İddiaya göre, Erdoğan oğlu aracılığıyla Aydınlar'a talimatlar veriyor.

Yıldırım'a doğrudan yanıt vermek istemediğini söyleyen Tayyip Erdoğan, bu iş için Mehmet Ali Aydınlar'ı kullandığı iddia ediliyor. Erdoğan, oğlu Bilal'den İstanbul Büyükşehir Belediyespor İdari Menajeri Mustafa Eröğüt'ü de yanına alıp Aydınlar'a gitmesini istiyor.

Başbakan Erdoğan, "1 oy 1 oydur" diyerek oğlu Bilal'den Aziz Yıldırım aleyhine oy kullanmasını istiyor.

Erdoğanlar'a ait olduğu iddia edilen ses kaydında, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun damadı Ahmet Özokur'un Yıldırım'ın listesinden aday olmasına sert tepki gösteriliyor.

İşte o ses kaydı:


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

cemil.yildiz :

Aziz.yildirimi.hicbir.kuvvet.baskanlik.koltugundan.indiremez.izmir.bergama.kozak.yukaribey.gencfenerbahceliler

ABDULLAH BIÇAKÇIGİL :

rte ve oğlu bilal erdoğan aziz yi̇ldi̇ri̇mi̇ düşüremedi̇ ama 25 mi̇lyon fenerbahçeli̇ akp yi̇ tari̇hi̇n çöplüğüne gönderecek

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder