Tayyip ve Sümeyye Erdoğan'ın da ses kayıtları ortaya çıktı 23 Ocak 2014, 16:00

Başbakan Tayyip Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın İşadamı Mustafa Latif Topbaş ile telefon görüşmeleri internette servis edildi. İki görüşmede, Erdoğanlar'ın Bodrum'daki villaları ile ilgili konuşmaları bulunuyor.
Başbakan Tayyip Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın, yolsuzluk soruşturmasına adı karışan İşadamı Mustafa Latif Topbaş ile telefon görüşmeleri ortaya çıktı.

İki ayrı görüşme de Erdoğanlar'ın villalarıyla ilgili. İlk telefon görüşmesi Başbakan Erdoğan ile Latif Topbaş arasında. Erdoğan'ın 15 Ağustos 2013'teki Türkmenistan ziyaretinden kısa süre yapıldığı anlaşılan görüşme 1 dakika 58 saniye sürüyor. Görüşmede Erdoğan'ın villalarının tamamlanması ile ilgili konuşmalar yapılıyor.

İkinci görüşme ise Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile İşadamı Topbaş arasında... Sümeyye Erdoğan, "Mustafa Amca" diye hitap ettiği Topbaş'a villanın ve havuzunun nasıl olmasını istediğini anlatıyor. Bu görüşme de 2 dakika sürüyor.

İki telefon görüşmesinin de yolsuzluk operasyonu kapsamında mahkeme kararıyla dinlendiği ve dosyaya girdiği iddia edildi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Özcan :

Çok laf yalansiz; Çok parada haramsiz olmaz.... atasözü bu yazik hala bunlarin arkasindaki neferlere...

deniz :

3 donem oy verdim ve en az 50 kisiye verdirdim. Bin pismanim Allah hirsizlarin cezasini versin. 1000 tande oyum olsa simdi 1tane vermem bunlara. Milleti enayi yerinde koydular.

cemil erdoğan :

yazık yazık yazık. fırsat ellerinde ya . kral maşallah

ferit :

Arkadaşlar ikinci kattan havuzun gorulmemesi için tayyibin kızının istediyi perde duvar gideriyle lüx bir daire yapılır

Mine yet :

Oy verenler bu sefer iyi düşünsün Allah merhamet versin

mustafa nalan :

hangi parayla yapildi bunlar.

murat adalı :

cennet ve cehennem bunlar için var.işte

Ali osman :

Gel bi hesap yapalım en hesabını bilmeyeninden!Hadi diyelim 30 senedir başbakan ol ve aylık maaşın olsun 30 bin tl yaparmı sana 10.8 milyon.7 tane gemi sayısı bilinmeyen havuzlu villalar kadirşinas ortaklıklar..Sen müslümansın haramada bulaşmazsın?? Nerden geliyo bu değirmenin suyu paşam???

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder