banner864

Tayyip'in ne zaman başı sıkışsa, Yeni CHP imdadına yetişiyor 17 Haziran 2014, 12:05

YCHP, RTE'nin gene imdadına yetişti. Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı aday gösterilmesine sert eleştiriler yöneltti. CHP ve MHP’nin cumhurbaşkanlığı seçimleri için gösterdiği çatı adayını da yazan Yılmaz Özdil, Tayyip Erdoğan ne zaman sıkışsa CHP imdadına yetişiyor dedi.

İşte Yılmaz Özdil'in yazısının ilgili bölümü:

ÇATI ADAYI

Tayyip Erdoğan hakikaten dünyanın en şanslı başbakanı… Ne zaman başı sıkışsa, Yeni Chp imdadına yetişiyor.

Bugün, adım gibi eminim, istisnasız bütün gazeteler “Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir?” diye bilgi kutusu yapacak. Çatı adayı’nın millet tarafından ne kadar tanındığını düşün gari!

“Milletin ortak adayı” diyorlar, millet google’da harıl harıl “kim bu adam?” diye arıyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ilkay kaya :

ne yazık gene sazan gibi tongaya düşece yiz desenize .....uyan atam kazandığın hayatını feda ettiğin vatan miletin nelere boyun eğiyor çok yazık

ulke irmak :

pensilvanya duku ve abd boyle buyurmus olmali..chp neden.muhalefet muhalefet kalmayi.neden.bu kadar cok.seviyor..cunku bu millet gorecek.iktidara gelirse onlarinda gobegini abd kesiyor..protesto edelim..

Özcan Ünal :

Ey CHP bu adayı tabanina EKLİYEMEDDİNN...

Halil Ibrahim :

hak,hukuk,adalet,birlik dedik. imam,hoca,molla,papaz,haham buldular. hukuk fakülteleri neden kuruldu. gitti gine en son oyum

Murat Tamtürk :

bahçeli bile dün adını ekmaleddin diye telaffuz etti, yani ilk iki hece ekme yerine ekma oldu. adam da tüm şeri özellikler var. iyi bir aday çıkmazsa boykot edeceğim seçimi.

devrimce :

Yoksa bu öneri sinir ötesindenmi geldi.mesela pensilvanyadan.artik hicbirseye sasirmiyorum..

şükrü sevindik :

kim bu adam? seceriye yok gerek.. kılavuz derviş olduktan gayrı, konulacak çöplük bellidir.

Volkan ÖZTÜRK :

Ne chp nede mhp bu milletin muhalefet sesi olmayı başaramıyorlar nedense. Amaçları devleti ve cumhuriyeti kurtarmak yerine biraz daha çıkmaza sokulmaya her geçen gün biraz daha pay kopartmaya çalışıyorlar. Cumhurbaşkanı olacak olan isim öncelikle atatürk ilke ve inkilaplarını tam anlamıyla benimsemiş birisi olmalıdır ki cumhuriyete sahip çıkabilsin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder