banner864

TCG Hadımköy 11 Mayıs 2014, 11:06

Silivri, Hasdal, Hadımköy, Sincan, Mamak ve İzmir Şirinyer’de tutsak olan komutanlarımızın yürek çarpışlarını her yerde duyuyoruz. Halkımız onların kararlılık ve özlemlerini paylaşıyor. Onların özgürlüğü, Türkiye’nin özgürlüğüdür. O duvarların yıkılması, halkımızı hapseden duvarların yıkılmasıdır. Uzun söze gerek yok. Hadımköy’den Sayın Komutanlarımız Tayfun Duman ve Ümit Metin’in mektuplarını sunuyoruz. Yolladıkları şapka, bizim görev şapkamızdır.

Görevin başındayız.

Hadımköy’den Tayfun Duman ve Ümit Metin komutanların mektupları

Sayın Doğu Perinçek,

Bizler Balyoz Davası mağdurlarıyız. Öncelikle size geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz. Sürdürdüğünüz onurlu mücadele bizlere örnek oldu. Bizler asker olarak düşmanla savaşmak için eğitilmiştik, kahpe Bizans oyunları ile mücadele etmeyi haksız yere tutuklandıktan sonra öğrendik. Öncelikle davamızı hukuk kuralları ile savunmaya çalıştık. Bizler savaş alanlarında düşmanımızla mert dövüş için hazırlanmıştık.

Bizi arkamızdan siyasi oyunlarla kalleşçe vurup, polis, savcı, hakim kumpası ile mağlup etmeye çalıştılar. Bilmedikleri bir şey vardı. Mustafa Kemal’in Askerleri asla mağlubiyeti kabul etmez, çünkü onlar yenilmezler. Şimdiye kadar hiç kimsenin karşısında boynumuzu eğmedik, bundan sonra da eğmeyeceğiz. Dimdik ayaktayız. Bu daha başlangıç, kazanana kadar mücadeleye devam edeceğiz.

Doğu bey, ileride çocuk ve torunlarınıza Balyoz Davası ile ilgili gerçekleri anlatmanızda yardımcı olmak ve bu günlerin hatırası olarak bu şapkayı yaptırarak, bizleri her ortamda destekleyen yakın dostlarımıza sunmaya karar verdik.
Şimdi size bu şapkanın üzerinde yazan TCG HADIMKÖY ve TD 134’ün ne anlama geldiğini kısaca izah etmek istiyoruz. Uzun süre gemilerde görev yapan bizler, Hadımköy Cezaevini bir gemi olarak görmekteyiz. Bu yüzden harp gemilerimizdeki Türkiye Cumhuriyeti Gemisi kısaltması olan TCG’yi, halen göreve devam ettiğimiz Hadımköy Gemisinin önüne getirdik ve TCG HADIMKÖY oldu.

Bildiğiniz gibi Balyoz Davasında Yargıtay 134’ü denizci olmak üzere 237 subayın cezasını onaylamıştır. Yani dijital darbeden ceza alanların %57’si denizcidir. Gördüğünüz gibi sözde darbe denizlerde yapılmıştır. Şapkada yazan TD 134 ibaresindeki TD Türk Denizcilerini, 134 sayısı da Balyoz Davasında Cezası onanan Denizci subayların adedini simgelemektedir.

Bizler masumiyetimizden kaynaklanan güç ile her türlü zulme göğüs germeye devam edeceğiz. Gerçeklerin hukuka yansıyacağına ve üzerimize oynanan oyunların son bulacağına inanıyoruz.

Hadımköy’e yapacağınız ziyaretler size bizleri tanıma fırsatı yaratacağı gibi bize de moral sağlayacaktır.
Size sunulan bu şapkayı başınızda görmek bizlere güç verecektir. Özgür günlerde görüşmek dileğiyle!

Saygılar sunarız.

Tayfun Duman - Ümit Metin


Doğu Perinçek
Aydınlık/Rota


Etiketler

Yorumlar

Sinan Erismis :

bence hepimizin gözü aydin:dünya genelinde emperyalizm büyük bir darbe yedi, fasizm kaybetti. simdi sira tüm dünyayi kurtaracak slogan; yurtta baris , cihanda baris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar