banner864

TEOG çileden çıkardı 31 Ekim 2014, 17:44

TEOG sonrası yaşanan nakil çilesi bir babayı isyan noktasına getirdi. Çocuğunun lise kayıdı evinden uzak olan bir okula yapıldığı için baba 45 gün boyunca nakil için uğraştı. Ancak olumlu bir sonuç alamadı. Yaşadıkları babayı çileden çıkardı.

TEOG İSYAN ETTİRDİ paylaşan: ulusalkanal
Amatör kameranın kaydettiği bu görüntüler bir okulda yaşandı. TEOG sonrası yaşanan nakil çilesi bir babayı isyan ettirdi.

Olay 27 Ekim Pazartesi günü İstanbul Beylikdüzü ilçesindeki Gürpınardaki Meslek Lisesin'de yaşadı. Öğrenci Velisi Enver Çelik, okulun camlarını kırdı ve bıçak çekti.

Enver Çelik'i bu kadar öfkelediren 45 gün boyunca uğraşmasına rağmen oğlunun nakili yapamamış olmasıydı. Gürpınar'da oturan Enver Çelik'in oğlunun lise kayıdı evinden çok uzakta olan kumburgaz'daki bir imam hatip lisesine yapıldı.

Nakil için her yolu deneyen Baba Çelik oğlunu istediği okula alamadı. Öğrenci İ. Çelik'te 45 gün boyunca okula devam etmedi.

Yetkililerin kabısını çalan Enver Çelik saldırı gerçekleştirdiği günde Beylikdüzü Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüştü. Ancak bundan da sonuç alamadı. Ardında da okulda bu görüntüler ortaya çıktı.

Ulusal Kanal Enver Çelik'e ulaştı. "Bunların yaşanmasını istemezdim" diyen Çelik, hakkını arayacağını söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder