banner864

Tepkiler büyüyor 23 Ekim 2014, 20:16

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı’nın bir toplantıda söylediği iddia edilen sözleri tepkilere yol açtı. İddiaya göre Bardakçı, "ateist ve komünistlerin defterini düreceğini" söyledi. Bu sözlere karşı eğitim sendikaları ve öğrenciler günlerdir İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde eylem yaparak, Bardakçı’yı istifaya çağırıyor.

TEPKİLER BÜYÜYOR paylaşan: ulusalkanal
Ateist ve komünistlerin defterini düren İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı’ya protestolar sürüyor.

Hasan Sağlam Öğretmenevi’nde imam hatip ortaokulları ve liselerin müdürlerinin katıldığı toplantıda İzmir Milli Eğitim İl Müdürü Vefa Bardakçı, İddiaya göre" ateist ve komünistlerin defterini düreceğim" dedi.

'Defterimizi dür de görelim' pankartları taşıyan Eğitim-iş üyeleri İzmir Büyükşehir Belediyesi önünde toplandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü önüne yürüyen eğitimciler adına Eğitim-iş Genel Sekreteri Mehmet Altıntop konuştu. Altıntop, Bardakçı hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

mehmet öömez :

dürde görelim yobaz

korkut türk :

layik olmayan kisilere layik olmadiklari makam ve görev verirsen olacagi bu olur. aile egitir, okul ögretir, okul egitmez.

E. Özaydin :

bu adam devlet memurumu yoksa miltan mi ? aslinda hükümetin ideolojisini tercüme ediyor , mahluk

scaglayan :

ataist ataistim diyor saklamıyor kominizt koministim diyor saklamıyor asıl müslümanım deyip kendini kandıran münafıkların defterini dürmek gerekir bu ülkenin sağcısı da solcusu da milliyetçisi de koministi de aleviside sünniside sağlamdır arkadaş.

Nurdan Stokkeland :

bütün bu açıklamaların temelinde yatan, islami bir devlet kurma düşüncesidir. bu cesareti kendilerine kimin verdiği ise çok açıktır. protesto eden tüm grupları yürekten destekliyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar