banner864

TGB 29 Ekim ''Birlik ve Kardeşlik Buluşması'' 27 Ekim 2014, 15:46

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) bu 29 Ekim'de Türkiye'nin dört bir yanında alanlarda olacak.
Türkiye Gençlik Birliği (TGB) bu  29 Ekim'de Türkiye'nin dört bir yanında alanlarda olacak.TGB Genel Sekreteri Olgu Özdemir 29 Ekimle ilgili yaptığı açıklamada "Cumhuriyete, bayrağımıza Atatürk'ümüze yapılan saldırılar Türk milletinin ortak değerlerini yok etmeye yönelik saldırılardır. Bu saldırılar Türkiye'nin birlik ve bütünlüğüne yapılan saldırılardır. En güzel cevabı ise meydanlarda bağımsızlık bayraklarımızı coşkuyla sallayarak vereceğiz." dedi.

 
Ankara ve İzmir'de de büyük bir buluşma için hazırlık yapıldığını söyleyen Özdemir ; "Tandoğan ve Gündoğdu Meydanlarını da dolduracağız.Tüm halkımızı alanlara davet ediyoruz." dedi. 

TGB İstanbul İl Başkanı Uğur Aytaç bu 29 Ekim'in İstanbul için ayrı bir önemi olduğunu vurguladı. Aytaç konuşmasında "Dünyanın yedi kıtasından gençleri anti-emperyalist mücadelede bir araya getirdik. 3 günlük kurultayımızın sonuç bildirisini 29 ekim'de Kadıköy'de açıklayacağız.Bölgemizde yaşanan emperyalist saldırılara karşı biz gençler olarak çözümüzü sunuyoruz.Birlik ve Kardeşlik İçin 29 Ekim'de Alanlara" dedi.
EZGİ KARDAŞLAR

TGB BASIN SORUMLUSU

İLETİŞİM: 05322601472


İLLERE GÖRE BULUŞMA LİSTESİ AŞAĞIDADIR.ulusalkanal.com.tr


Yorum Gönder