banner864

TGB, Erdoğan'a bakın ne sarkıttı 01 Mart 2014, 15:09

Başbakan Erdoğan, Kırklareli'deki seçim mitinginde önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan, Gülen Cemaati'nin Genelkurmay Başkanı'nı da dinlediğini açıkladı. CHP ve MHP'yi Cemaat'in darbe girişimine destek olmakla suçlayan Erdoğan, "90 yıllık CHP Pensilvanya'daki zat tarafından idare ediliyor" dedi.


Başbakan Erdoğan, yerel seçim çalışması kapsamında Kırklareli'de düzenlediği mitingde konuştu. Erdoğan, ilk kez Genelkurmay Başkanı'nın da Gülen Cemaati tarafından dinlendiğini açıkladı.

Erdoğan, CHP ve MHP'yi Gülen Cemaati ile hareket etmekle suçladı. Erdoğan'ın CHP'ye yönelik eleştirisi oldukça sertti. Başbakan, "90 yıllık CHP'yi Pensilvanya'daki o zat yönetiyor" dedi.

Erdoğan Kırklareli'nde yine umduğu kalabalığı bulamadı.

Erdoğan'ı TGB'liler protesto etti. Erdoğan'ın konuştuğu Dingiloğlu Parkı'na 100 metre mesafedeki TGB binasına pankart asıldı.

TGB'liler Başbakan'ın konuşma yaptığı alana girmek isteyince polis engeliyle karşılaştı.


Kamera: İmdat Şahin
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

sydneyden turan :

bu adam inanilmaz bir sekilde felakete gidiyor yazik buna oy verenlere.

Durmuş Ünal :

bu gençlik bizim aydınlık yüzümüz ve ulusumuzun geleceği

Nihat Sözen :

abdullah bey, inanın kitaba el basarakta aynı şeyleri söylerler. gerçek anlamda inanç olsa insanların gözüne baka baka 1 değil, 2-3-5 değil onlarca yalan söylenip, göz göre göre yapılanlar inkar edilebilirmi ?

ABDULLAH ÖZEN :

sayın başbakanı biri kutsal kitabımız kur'anı kerim'el basarak konuşmaya davet etse... şantaj montaj diye konuşacağına halkın getireceği kutsal kitabımıza miting alanında el basarak şu parasal ve paralel konulara değinse.

mustafa cenap aytepe :

yürüyün koçyiğitlerim yürüyün bu yollar sizin.üfleyin koçyiğitlerim süpürün bu esen kasırga sizin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar