banner864

TGB Genel Başkanı'ndan adliyedeki rehine krizine ilişkin açıklama 01 Nisan 2015, 10:55

Dün Çağlayan Adliyesi’ndeki Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınıp, ardından şehit olmasına ilişkin TGB Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. 

Cengiz açıklamada şunları söyledi:

“Savcımız Mehmet Salim Kiraz şehit oldu. Başımız sağolsun. Adliyeyi silahla basan terör: 3 ölüm… Ortada ne “devrimcilik” var ne “devlet”. Kontrgerillayı arayanlar bu tip eylemlere baksınlar. Berkin’in babası Sami Elvan’ın bile desteğini alamayan bir “eylem”i , haklı gösterme çabası yalnızca kanla beslenenlere destektir. Terör halk düşmanlığıdır.. Lamı cimi yok.. Cici terör diye bir şey yok.. AKP'nin ve hükümetin sorumluluğu ayrı bir tartışma konusudur.. Teröre karşı susup,  sadece hükümeti eleştirme kolaycılığına düşmeyin! Terör, AKP'nin, RTE'nin, polisin suçlarının da üstünü örtmeye yarar.."

İşte o açıklama:ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

olgun ardan :

cengiz kardeşim sıradan boş bir açıklama bu yaptığın, öze dokunmamışsın. akp türkiyede tüm kötülüklerin anasıdır, adamlar operasyon yaparak hem rehinenin şehit olmasını hemde sağ yakalanırsa konuşturulacak teröristleri öldürerek başarılı bir operasyon gerçekleştirdiler, şaka değil onlar açısından gerçekten başarılı bir operasyon gerçekleşmiştir. arkasından aleni chp'ye saldırarak sorumluluktan kaçmaktadırlar, sizin bu açıklamanız bunlara farkında olmadan destektir. 12 eylül faşit darbesini yapanlar terörün kundakçısı iken bugün bunun kundakçılığını kimin yaptığını biliyoruz bu terör saldırısını yaptıranları aramak bulmak hiçte zor değil.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder