banner864

TGB Genel Merkezi'nden o fotoğraf hakkında açıklama! 15 Mayıs 2014, 18:51

Türkiye Gençlik Birliği, Başbakanlık Müşaviri'nin darp ettiği şahıs hakkında çıkan ''TGB'li Provakatör'' iddialarına yanıt verdi. TGB Genel Merkezi'nden yapılan açıklamanın şöyle;
Soma'da yaşanan büyük acıların ardından bölgeye giden Başbakan, halkımız tarafından protesto edilmiş, bir vatandaşımıza Başbakanlık Müşaviri tekme ile saldırmıştır. Gerek sosyal medya, gerekse bazı haber sitelerinde protesto eden vatandaşımızın TGB üyesi olduğu yönünde haberler yapılmıştır.

1-)Vatandaşımıza tekmelerle saldırmanın açıklaması TGB üyesi olup olmadığıyla alakalı değildir. Bir insana saldırmak, saldıranın ahlakıyla ve vicdanıyla ilgilidir. Atılan tekmeyi savunmak ise onursuzluğun vücut bulmuş halidir.

2-)Recep Tayyip Erdoğan'ın karşına korkusuzca dikilen, acısının hesabını sormak için isyanını eyleme döken vatandaşımız TGB üyesi değildir. Ancak kendisini bu onurlu tavrından dolayı tebrik ederiz. Biz de katile katil diyenlerdeniz.

Yüzlerce insanımızın acısını yaşayanlara tekme atma cürretini gösterenler, halkından korkmuş ve olayları saptırmaya çalışmıştır. Bu saptırmalar bizlere sökmez! Tekme atma cüretini gösterenler bilsinler ki, hepsinin hesabını soracağız! Halkın sırtından geçinen asalakları fırlatıp atma zamanı gelmiştir! Milletimizin kanıyla cebini dolduranları yıkma zamanı gelmiştir. Bu sebeple, Türkiye Gençlik Birliği olarak, özelleştirmeye karşı, 1919 genç Samsun'dan Ankara'ya yürüyoruz! Bir daha Soma'lar olmasın diye yürüyeceğiz. Milletine, yumruklarla, tekmelerle, coplarla, biber gazlarıyla saldıranlardan hesap sorma vakti gelmiştir! Halkımızı AKP'nin zulmünden kurtaracağız! Nasıl mı? Yerin kilometrelerce altında, elleriyle ülkemizi aydınlatan, yüreğimizi ısıtan emekçilerimizle, el ele, kol kola...
 

İLGİLİ HABERİ OKUMAK İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ!


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

M. Baykan :

YUSUF YERKEL! Kırmızılı kadın yiğitliğiyle fotoğraflara girmişti.. Sen! Tüysüz, sen? Ne de yiğit gözüküyorsun, değil mi? Kime tutturuyorsun? Kime vuruyorsun? Aşkla şevkle! sakın yavlvarmayasın, " bu montaj" " dublaj" diye.. Tekmeni belimde duyumsuyorum YERKEL! ... ....!!! !!!.. Bunu da mı yiyeceğiz, YUSUF! YUSUF!!..YUSUF!!..YUSUF.!!!.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar