TGB'li öğrenciler saldırıya uğradı 28 Nisan 2014, 20:58

YTÜ'de 1 Mayıs'ta Kadıköy'de gerçekleşecek emek ve cumhuriyet buluşması için çalışan TGB'li öğrenciler saldırıya uğradı. 20 kişilik bir grup, 2 TGB üyesini linç etmek istedi, başarılı olamadı. Saldırıya eylemle yanıt veren TGB'liler "Geri adım atmayacağız" dedi.

TGB'li öğrenciler saldırıya uğradı paylaşan: ulusalkanal
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde, Kadıköy'deki 1 Mayıs İşçi Bayramı etkinliği için çalışma yapan TGB'lilere karşı, kışkırtıcı bir saldırı gerçekleşti.

Kadıköy'e çağrı yapan 2 TGB'li yaklaşık 20 kişilik bir grubun saldırısına uğradı.

TGB üyeleri saldırıyı basın açıklamasıyla protesto etti. Davutpaşa Kampüsü TGB sorumlusu Orkun Yılmaz, saldırılarla geri adım atmayacaklarını açıkladı.

Saldırıya uğrayan YTÜ öğrencilerinden Ayhan Diş, "amaçları Kadıköy'deki buluşmayı engellemek" dedi.

Yemekhane önünde gerçekleşen olayda 20 saldırgan 2 TGB üyesini linç etmeye kalktı ancak başarılı olamadı. Olay nedeniyle çok sayıda çevik kuvvet polisi üniversiteye girdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Recep Bilici :

bu saldırıyı ancak vatansız, asalak, namussuz, alçak ve korkaklar yaptırabilir ve yapabilir. tgb çelikten bir irade ve inanca sahiptir.

1980 öncesi :

bu anlatılanlar 1980 öncesi yobaz saldırganları hatırlatıyor. her şeyiyle aynı. kara pazarlar kanlı cumalar. allah hepsinin ve onların arkasındakilerinde en kısa zamanda belasını verir inşallah...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar