banner864

TGB’liler ABD askerlerini nasıl teşhis etti? O ayrıntıyı Ulusal Kanal’a anlattılar 12 Kasım 2014, 21:41

İstanbul’a demirleyen ABD Savaş Gemisinde görevli Amerikan askerlerinin başlarına çuval geçiren TGB’liler Amerikan askerlerini nasıl teşhis ettiler?
İstanbul’a demirleyen ABD Savaş Gemisinde görevli Amerikan askerlerinin başlarına çuval geçiren TGB’liler Amerikan askerlerini nasıl teşhis ettiler?

Türkiye’ye gelen Amerikan askerleri, gemileri dışında gezdikleri zamanlarda Amerikan askeri olduklarını çoğunlukla gizliyorlar. Bunu bilen TGB üyeleri bu sefer daha farklı bir yol izlediler.

Amerikan askerlerinin yanlarına giden TGB üyeleri, onlardan kendilerinin fotoğrafını çekmelerini rica ettiler. TGB’lilerin “ricalarını kırmayan” Amerikan askerlerinin fotoğraf çekmesiyle TGB’liler ile Amerikan askerleri arasında başlayan diyalog, Amerikan askerlerinin sakladıkları kimliklerini açığa çıkarmalarıyla son buldu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Hasan Hüseyin :

tgb lilerin su girisimi atatürk gençliginin kütürel mve toplumsal dinamizmini gösterirken, hükümetin (muhalefetinin de)entellektüel sefaletini de segilemiyor mu?

mehmet ali kepez :

i̇ncirlikten üsleri var hükümet abd nin bir dediğini iki etmiyor zavallı 3 tane askere saldırararak emperyalizmimi ülkemizden kutarmış oluyorsunuz.yurt dışında yaşayan biri olarak tasvip etmedim çünkü onlarında halk çocukları olduğundan eminim.1mayısı 8 martı hayata geçirenler amerika halkıydı.

Tc mka :

Abd savasmaliyiz artik turk halki kendini ezdirmiyecek hic bizaman

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar