banner864

AKP'li çiftçi AKP’ye isyan etti 25 Aralık 2011, 20:21

AKP'nin tarım ve özelleştirme politikaları AKP'li çiftçiyi de isyan ettirdi. Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, "bir AK Parti'li olarak, Allah rızası için şeker fabrikalarına sahip çıkın" diyerek AKP milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'na isyan etti.
Malatya'da düzenlenen "Dünyadaki Demokratik Gelişmelere Avrupa Parlamenterler Birliği Meclisi'nin ve Türkiye'nin Katkısı" konferansında, Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, Şeker Fabrikası'nın özelleştirilmesini protesto etti: “Bir AK Parti mensubu olarak buraya geldim. Allah için, Allah rızası için Malatya Şeker Fabrikası'nın 500 trilyon değerinde olduğunu belirtmek istiyorum. Ben Malatya Ziraat Odası başkanı olarak, hem belediye başkanımızı hem idarecilerimizi, bizi yönetenleri protesto etmek için buraya geldim”

Malatya’nın değerleri peşkeş çekiliyor

AKP üyesi olduğunu belirten Polatbaş, Malatya'nın değerlerine sahip çıkılmadığını söyledi.
“Bir Ak Parti mensubu olarak buraya geldim. Bir Milli Görüşçü olarak buraya geldim. Bir Malatyalı olarak buraya geldim.
Malatya’nın değerleri bir bir, birilerine peşkeş çekiliyor.”
Ziraat Odası Başkanı Polatbaş, sivil polisler kendisini dışarı çıkarırken AKP'li yöneticilere; "Allah Rızası için Şeker Fabrikalarına sahip çıkın" diye seslendi: “Allah rızası için, Allah rızası için herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum. Malatya Şeker Fabrikası'nın 500 trilyon değerinde olduğunu belirtmek istiyorum”

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

mustafa karahan :

kan kanla yıkanmaz.acılar üzerine politika yapılmaz gerçeklerini nezaman görecek bu satıomış insanlar.dink için hepimiz ermeniyiz diye yiğinlar acilarin bitmesini haykiriyorlardi.onun karşiliği başka bir aci olamaz,olmamali.hocali katliami diğer katliamlardan ne farki var.hepsi aci,hepsinin unutulmasi barişin yerleşmesi gerekmez mi

selin :

ikiyüzlü davranan gazetecilerin birgün gelecek yatacak yerleri olmuyacak satılmış gazeteciler varmı acaba

Sinan Karagöz :

muhsin yazıcıoğlu nun neden öldürüldüğü nün, ya da susturulduğunun bu doğrultuda araştırılmasında fayda var diye düşünüyorum..

hüseyin avni turhan :

o bir anti emperyalistti, cumhuriyetciydi,bu yüzden öldürüldü

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder