AA yöneticisi eli satırlı caniyi savundu 07 Temmuz 2013, 00:31

Taksim Gezi Parkı direnişi sırasında Talimhane'de eli satırlı kişi ile ilgili Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Temsilcisi Mustafa Ekici Twitter hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Gezi Parkı eylemleri sırasında Talimhane'de eli satırlı adam olarak bilinen Sabri Çelebi hakkında Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü Mustafa Ekici resmi Twitter hesabından, “Palalı adamlar, göstericilerin çıldırttığı bir esnaf, parasını bile alamadan müşterileri kaçırıldı” , “eh işte varın siz düşünün gariban esnafın halini” yazdı.

Mustafa Ekici’nin Twitter’daki iletisinin ardından yurttaşlar, Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Temsilcisi’ne karşı tepkilerini yine Twitter hesaplarından paylaştılar.

İşte Ekici’nin iletisine tepki olarak paylaşılan o iletiler:

-Toplumsa hissiyat değilmiş bu sefer parasını alamayan esnafın çıldırmış haliymiş. AA yönetcisi Mustafa Ekici satırlıları böyle savundu

-Mustafa Ekici palalı caniye; o esnafı, göstericiler demiş. Yani diyor ki; Haksız ceza vermeyeceğiz

-Ve satırı meşrulaştırmaya da çalışacaklar. AA yöneticisi Mustafa Ekici’nin refleksleri hayli iyi mesela

-Mustafa Ekici haber ayrıntıları AA’da diyor, esnaf diyor, provakatör diyor. Bu nasıl devlet çalışanı. Devlet eliyle manupülasyon yapıyor işte


İŞTE ELİ SOPALININ HALKA SALDIRDIĞI ANLAR / VİDEO


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Nazım ressam :

mursiye 2 milyar,hamasa 3 milyar,talibana 5 milyar,ben ladene 10 milyar,eyyyy başşşşş, ayakların parasını nereye harclıyorsun???!!!!!!!!!!!

zafer :

aa.satildi,özel akapekaka ajan (s) i oldu.itibari sifir artik hicbir degeri kalmadi !!!!

capulcu :

belkide finansorudur kimbilir ?,

gazeteci :

aa (arınç ajans) atatürk ün kurduğu devletin ajansını ne hale getirdiler. arınç ajans oldu. birde yandaşların yuvalandığı yandaş basın. artık dünyada resmi ajans diye itibar eden bile kalmadı.

sakaryalı biri :

işte esas terörist bunlar. bir zaman polis bu eli palalı nın karısını dövmüş buda ağzı açık bakmış. şimdi eline bir pala almış polise yardakçılık yapıyor.

Hikmet UZer :

danimarkada o satirla saldirdi diye. "olume tesebbus" diyerek 10 yila kadar ve hatta teror iceriyorsa mubbet hapis le yergilanir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar