banner864

Bursaspor idmanında Turgay'a fair play ödülü 30 Aralık 2011, 16:07

Bursaspor ikinci yarı hazırlıklarını Özlüce Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Antrenman öncesi futbolcuları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ile spor lisesi öğrencileri ise Turgay Bahadır'a fair play ödülü verdi.
DHA
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde çalışan yeşil beyazlı futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından kondisyon çalıştı. Daha sonra ise 5'e 2 pas pres çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç yapıldı. Antrenmanda futbolcuların oldukça moralli olduğu gözlendi. Antrenmana ülkelerinde bulunan kaleci Carson, Bangura, İnsua, Tagoe katılmadı. Okan Deniz ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Spor Lisesi öğrencilerinden moral ziyareti

Bu arada, Bursa Spor Lisesi öğrencileri antrenman öncesi futbolcuları ziyaret etti. Bursa Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ile Bursa Spor Lisesi müdürü Muhammed Asil ve lise öğrencileri futbolculara ikinci yarıda başarılar diledi.

Turgay'a fair play ödülü

Atilla Gülsar, ligin ilk yarısında oynanan Samsunspor maçındaki davranışından dolayı Turgay Bahadır'a fair play ödülü verdi. Gülsar, Turgay'ın gelecek genç nesillere örnek olacak bir davranış sergilediğini belirterek, "Bu davranışı nedeniyle kendisini fair play ödülüne layık gördük. Örnek davranışı nedeniyle kendisini kutluyorum" dedi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da Atilla Gülsar ile okul müdürü Muhammed Atil'e imzalı forma hediye etti.

Bursaspor, yarın yapacağı antrenmanla ikinci yarının ilk maçında karşılaşacağı Kayserispor hazırlıklarına devam edecek.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder