Özel yetkili balyoz timi 19 Temmuz 2013, 16:53

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün "Hükümet istifa" eylemlerinde, yurttaşları ara sokaklarda kıstırıp darp etmek için, "Balyoz Timi" kurduğu ortaya çıktı. Eli sopalı kişiler tarafından dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz cinayetiyle ilgili araştırma yapan Aydınlık Gazetesi, işte bu skandal bilgiye ulaştı. Aydınlık'a bilgi veren bir polis, Balyoz Timi'nin gözaltı yapmadığını, ara sokakta kıstırdığı yurttaşları darp edip bıraktığını belirtti.
Eskişehir'de "Hükümet istifa" eylemleri sırasında özel bir emirle "Balyoz Timi" kurulduğu ortaya çıktı. Eli sopalı kişiler tarafından dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz cinayetiyle ilgili araştırma yapan Aydınlık Gazetesi, skandal bir bilgiye ulaştı.

Eskişehir Emniyeti eylemler sırasında eylemciler ara sokaklarda kıstırıp darp etmek için "Balyoz" adı verilen özel bir ekip kurdu.

Eskişehir Emniyeti'ne bağlı bir polis Aydınlık'a Baloz Timi ile ilgili bilgiler verdi.

Eskişehir'deki eylemler sırasında girdiği ara sokakta eli sopalı kişiler tarafından darp edilmesi olayında da bütün tanık ifadeleri ve kamera kayıtları polisi işaret ediyor.

Ara sokakta dövülen üniversite öğrencisi Doğukan Bilir de kendisini döven sivillerin, içlerinden birine, "komiserim" diye hitap ettiğini belirtti.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar