Çelik'ten Ümit Kocasakal'a hakaret! 15 Şubat 2013, 16:34

İstanbul Barosu'nun mevcut yönetiminin düştüğünü iddia eden Çelik, "İstanbul Barosu'nda yapılması gereken şey en fazla oy alan 9 kişinin yönetime gelmesidir" dedi.

Özel bir televizyon kanalında konuşan Hüseyin Çelik, KP dönemini "ileri faşizm" olarak niteleyen İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal için "bu arkadaş tipik bir şovmen, şov yapıyor" dedi.
İşte Çelik’in o sözleri:

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Yaşar Sarıkahya :

bunların arkasındaki her türlü gücü yenmedikten sonra başarılı olamayız,her vatandaş önce bunları tek tek tanımalı sonra arkalarındaki uluslararası devlet siyasi terör mekanizmasını iyice anlamalı ve bunların iç ve dış tetikçilerini teşhir etmeleri ve karşı koymaları gerekir.

Hüseyin Çilek :

bu arkadaş, türk siyaset tarihinin görüp göreceği, açık ara gerçekleri en çok çarpıtan politikacılarından birisi oldu. taraftarlarında dahi antipati yaratacak türde gerçek dışı ifadeleri art arda leblebi gibi söyleyiveriyor. siyasi etik bu kadar da ayaklar altına alınmamalı!

yağmur bulutu :

merak etme sayın çelik o ünvanı sizden kimse alamaz.

sözler :

bir bunlar doğru,herkes yanlış. bu adamları böyle konuşturana bakacaksın. ülkeyi karşınıza aldınız çelik bey.ismini bile telafuz edmek iğrendiriyor beni.

rasim kaya :

ümit kocasakalın aldığı oy oranı akp den bile yüksek cemil çiçek tipik bir şovmen görmek istiyorsa aynaya kendi resmine baksın

Taylan Ceylan :

sayin celik siz adina sov dersiniz bense vatanseverlik..cevap veremediginiz zaman adi sov oluyor...

KEMAL GÖKÇE :

bu sevi̇yesi̇zleri̇n bi̇r gün adalet karşisinda, mi̇lleti̇n mahkemesi̇nde yargilandiklarini ve haketti̇kleri̇ cezayi aldiklari günü görürüm i̇nşaallah.

murat ateş :

koy kafasına sarığı al sana imam efendi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder