banner864

19 mayıs'ta Sıhhiye'ye! 16 Mayıs 2013, 14:27

CHP milletvekilleri yurttaşları 19 mayıs'ta Ankara'da buluşmaya çağırdı
19 Mayıs'a 4 gün kaldı. Türk Milleti'nin yeniden tarih yazacağı 19 Mayıs kutlamalarına CHP'li Milletvekilleri'nden de çağrı geldi.

Dilek Akagün Yılmaz: Cumhuriyetin değerlerinin yok edildiği böylesi günlerde, tüm yurtseverleri, devrimcileri, sosyal demokratları saat 11'de Sıhhiye Meydanı'nda buluşmaya davet ediyorum.

Orhan Düzgün: Son günlerde T.C'yi tabelası kaldırılmaya çalışılıyor, hükümetin bu tavrına karşı ciddi direncin olduğunu çok net görüyoruz. Önümüzdeki süreçte biz galip geleceğiz, parti gözetmeksizin. Toplumun her kesiminden insanı Sıhhiye Meydanı'na bekliyorum.

Vatan Emek ve Cumhuriyet birlikteliğinin çağrısıyla biraraya gelecek yurttaşlar Kuvayi Milliye ateşini yeniden yakacak. CHP milletvekilleri de buluşmaya katılacak.

Ali Haydar Öner: Kuvayı Milliye ruhuyla yeniden bir araya gelmek ve sesimizi haykırmak zorundayız. Haydı haydi dostlar haydı. Tüm dostlarımızı, Kuvayı milliyecilerimizi 19 Mayıs'ta Ankara'ya davet ediyoruz.

Ali Rıza Öztürk: 19 Mayıs'ta ülkemizi yok eden emperyalist ve işbirlikçilere karşı, TÜM VATNSEVERLER Cumhuriyetçiler birlik bütünlük içinde bunlara kaşı koymalıdır. Bunun yolunda 19 Mayıs'ta Ankara Sıhhiye Meydanı Şöleni'ne bekliyorum.

TC'nin hedef alındığı ve her yerden kaldırılmaya çalışıldığı günlerde, Sıhhiye'deki büyük buluşma AKP iktidarına net bir yanıt olacak.

Şevki Kulkuloğlu: TC'nin ve devletin kodlarıyla oynanan, TC.ye bile tahammül edilemediği bir dönemde faşist AKP iktidarına karşı kırmızı beyaz devrimi yeniden AKP'ye hatırlatmak için 19 Mayıs'ta Ankara'da olalım.

Ahmet Toptaş: Türkiye Cumhuriyet tarihinin en bunalımlı dönemlerini yaşıyor. Yarın geç olmadan, T.C'ye sahip çıkmalıyız. Cumhuriyet'in her alanına sahip çıkmalıyız. Bunun için halkımızı 19 Mayıs'ta meydanlara bekliyorum.

Ulusalkanal.com.tr 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar