"Komediden öte bir karar!" 06 Ağustos 2013, 11:51

Eski Genelkurmay başkanı emekli orgeneral İlker Başbu'un kızı Feride Başbuğ Ergenekon kararlarının açıklanmasının ardından "Komediden de öte bir karar." dedi.
Yaptığı açıklamada "Aile yakınlarımızla birlikteyiz. Komedi değil, komediden de öte bir karar. Her zaman söylediğimiz şeyi, yine söylüyoruz; Biz babamızla şimdiye kadar gurur duyduk, bundan sonra da duymaya devam edeceğiz. Bunlar gelip geçici şeyler. Geçecektir de bu günler, buna inancımız tam. Ama bir kez daha üstüne basarak şunu söylemek isterim ki, gerçekten komedi ötesi bir durumla karşı karşıyayız. Babam kararla ilgili değerlendirmesini Twitter ve kendi internet sitesi üzerinden yaptı. Bunların dışında başka bir şey söylemek istemiyoruz." şeklimde açıklama yaptı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

sema düzyol :

ben paşamızın kesinlikle suçsuz olduğunu biliyorum.onu herzaman takdir ettim ,onu bu suçu yükleyenler allaha bunun hesabını yakında verecekler,

mercan :

dostum mükemmel yazmışsın ya !

tuncay :

ordumuzu, aydınlarımızı ve diğerlerini tasarlanarak, delil uydurularak yaratılmış bir suçla müebbete mahkum eden adına demokratik, laik, adil ve bunun gibi sıfatlar yakıştıran zihniyete ve dağdan inenleri sınırda kurulan çadır mahkemelerinde sözde yargılayarak etkin pişmanlıktan yararlandırıp kucak açan, iftarlarla, kömürle, altınla ve zorbalıkla tutunan, mazlumken zalim olan ve kendini meşrulaştırmak adına her türlü çirkefliği yapan ve Allah'ın adını kullanarak dinimi kirleten zihniyete YAZIKLAR OLSUN.

okan ayan :

bunun hesabı sorulacak

Serkan Acarel :

feride hanim, bunlarin hepsi bir oyun, inanmayin, sizin babaniz bir gururlu ve dogru yolda yürüyen bir askerdir, o kesin bence sucsuz, bundan eminim.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar