banner864

Tolon’a İşçi Partisi soruldu 10 Ocak 2012, 08:39

İkinci Ergenekon davasının dünkü duruşmasında, hakim ve savcıların emekli orgeneral Hurşit Tolon’a İşçi Partisi ile ilgili sorular yöneltilmesine tepki geldi. İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Cengiz, “Ergenekon Davasında, İşçi Partisi’nin yasal siyasi faaliyetleri yargılanıyor” dedi.
* HABERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ergenekon savcısı bugünkü duruşmada Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'a "Doğu Perinçek size partiye üyeliği teklif etti mi?" diye sordu. İşçi Partisi Ergenekon savcısına tepki gösterdi. Yazılı açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Cengiz, “Ergenekon hâkim ve savcılarını uyarıyoruz. Haddinizi biliniz!” dedi.
İşçi Partisi’nin, anayasal güvence altında faaliyet gösteren yasal bir parti olduğunu hatırlatan Cengiz, soruları soran hakim ve savcılara; “İşçi Partisi’nin faaliyetlerini denetlemek sizin yetkinizde değildir” ifadesiyle uyardı.

ulusalkanal.com.trYorumlar

Kudret Kemal :

sayın esinoğlu'nun sözünü ettiği sahtekarlık ne yazık ki yıllardır devam ediyor. sayelerinde okuyucular artık yazdıklarının sadece başlıklarına bakıp geçer hale geldiklerinden bu ayıptan da yararlanmanın yolunu buluyorlar.

nuray demirel :

çapulcular ordusu toplanmış yalan yanlış ifadelere yer veriyor kayırdıkları yerler türkiyenin düşmanları değil mi,amerikaolsun,avrupa olsun gayeleri türkiyeyi bölmek değilde nedir,atatürk olsa idi elbette suriyeyi desteklerdi satilmişlar,maşalar

kader xxxxx :

allah belasını versin bu hükümetin sütün içine çocuklarımızın genetiğiyle oynanacak bişeyler koymadıklarını nereden bilelim bunun hesabını versinler bize

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder