banner864

Metro ve tramvay seferleri yapılmaya başlandı 14 Ocak 2012, 16:08

İstanbul'da bazı hatlarda metro ve tramvay seferleri yapılmaya başlandı.Bu arada İstanbul'un birçok ilçesinde, İzmit ve Adapazarı'nda elektrik kesintisi var.
Bazı yerlere elektrik verilmeye başlandı. Saat 14:45 itibariyle Anadolu Yakası'nda bazı semtlere elektrik verilmeye başlandı.

Birçok ilçede elektrik yok
İşte elektrik kesintisinin olduğu ilçe ve semtlerden bazıları:
Sarıyer, Beykoz, Kadıköy'ün büyük bölümü, Yeşilpınar-Eyüp bölgesi, Pendik, Levent, Bakırköy, Başakşehir, Çengelköy, Çağlayan, Tuzla, Eminönü, İkitelli-Halkalı bölgesi...

Karaköy'de tramvaylar yolda kaldı
İstanbul'daki elektirik kesintisi Karaköy'de tramvayların yollarda kalmasına neden oldu. Bazı vatandaşlar tramvayları terketmeyerek elektriğin gelmesini bekledi. İstasyonlardaki görevlilerde durum hakkında vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Adapazarı ve izmit'te de elektrik kesintisi

İstanbul'un yanı sıra Edirne,Tekirdağ, Kırklareli ile Kocaeli ve Sakarya İzmit'te de elektrik kesintisi var.

Kesintinin sebebi
HAMİTABAT Çevrim Santrali'nde meydana gelen arıza nedeniyle Trakya'nın tamamı ile İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın büyük bölümünde elektrikler kesildi.
Yetkililer arızanın giderilmesine çalışıldığını söyledi

Havalimanı durağında yolcular elektrik gelmesini bekliyor

İstanbul’da meydana gelen elektrik kesintileri metro ve tramvay seferlerini de etkiledi. Atatürk Havalimanı’ndan metroyu kullanmak isteyen yolcularda havalimanı durağında beklemek zorunda kaldı.

Meydana gelen elektrik kesintileri İstanbul’da hayatı olumsuz etkilerken Atatürk Havalimanı’ndan ulaşım için metroyu kullanmak isteyenlerde etkilendi. Yolcular ve mesaileri biten havalimanı çalışanları evlerine gitmek için durakta bekledi.

Uzun süredir metroyu beklediğini ifade eden yolculardan Şevket Şengül ,“Çok bekleyecek miyiz acaba? Ben Yugoslavya göçmeniyim. Ayrı elektrik mühendisiyim. Ancak böyle bir şeye daha önce tanık olmadım. Ben de şaşırdım. Kocaman İstanbul, dünya’da bir numara. Ama utandım açıkçası bu durumdan" diye konuştu.


Yorumlar

ali ekber kaleli :

ben bu programın kapatılmasını istiyorum bütün çevreme söyledim biz alevi olarak bu kanalı izlemeyiz atatürke laf eden alevilelege laf edenide adam yerine koymayız...

Yaşar Sarıkahya-Finlandiya :

sayın güller,her şeyden önce devletin içini mikrop ve parazitlerden temizlemek lazım.saygılar.

72kilovatantopragi :

bunlarin derdi birkac mehmetcik veya yuzlerce mehmetcik olmus olmemis onemli degil.popolarini halkin hincindan kurtarabilmek olanlari yalanlarla carpitmak ve bulduklari yagli kuyrugu ellerinden geldigi kadar yiyebilmek??

A Seher :

ulusalcı olmak ne zaman suç ve ayıp oldu. bu herhalde ters psikoloji manevrası olsa gerek. ne demek bu ya, ben ulusalcı olmayıp da ne olacağım, bunlar biraz çıkıp gezsinler dünyayı görüp biraz hava alsınlar...

sizin düşüncenizde :

olmayan herkez militarist zaten...

kemal şenol :

nagehan alçı yanlış meslek yapıyor o daha farklı işler yapsa topluma daha faydalı olur

santer murat :

cnn televizyonunun patronu ben olsam bu nagihan hanıma bırakın program yaptırmayı eline oyuncak mikrofon bile vermem cok riskli bir hanım. kanalında reyting kaybetmek isteyen varsa nagihan hanıma görev versin yeter :-))

SERAY :

nagehan insan gibi tartiş diyor envere, ama kendinin insanlık dısı konustugunu niye duymuyor acab? aca işitme engelli mi bu kadın??!! nazlı "sus" "enver'e", sanki cocugunabagırıyor. adaptan bahsediyorlar, sukunet icinde dinilyoruz diyorlar ama, butun bunları kendileri yapıyorlar. terbiyesizsiz siz 2 kadin terbiyesiz. once kendiniz ogrenin adabi da sonra konusun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar