banner864

Başbakan Tayyip Erdoğan Saraçoğlu'nda yuhalandı 15 Ocak 2012, 16:12

TT Arena'dan sonra, Lefter'in cenaze töreni için geldiği Saracoğlu Stadı'nda da yuhalandı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lefter Küçükandonyadis'in cenaze töreni için geldiği Saracoğlu Stadı'nda taraftarların protestosuna maruz kaldı.

Vefat eden Fenerbahçe ve Türk futbolunun efsane ismi Lefter Küçükandonyadis, son yolculuğuna uğurlanırken. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çok ilginç anlar meydana geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe ve Türk futbolunun "ordinaryüs" futbolcusu Lefter Küçükandonyadis için düzenlenen törene katılmak üzere Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na geldi. Başbakan Erdoğan, sabah saatlerinde Üsküdar'daki konutundan ayrılarak, geldiği Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na takım otobüs girişi kapısından 11.15'te giriş yaptı.

Başbakan Erdoğan'ı Lefter Küçükandonyadis'in cenazesinin de bulunduğu soyunma odası koridorunda Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen karşıladı.

Başbakan Erdoğan, Lefter için yapılan törene katıldı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe ve Türk futbolunun önceki gün vefat eden "Ordinaryüs" lakaplı efsane ismi Lefter Küçükandonyadis için Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda yapılan törene katıldı. Törende , Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da yer aldı.

Erdoğan’ın anons edildiği sırada duyulan "ıslık"lara Koç müdahale etti
Başbakan Erdoğan, Lefter’in saha içindeki tabutu başında saygı duruşunda bulunduktan sonra protokol tribününe çıkarak, töreni izledi. Ancak, Başbakan’ın anons edilmesi ve tribüne geçişi sırasında "ıslık" sesleri duyuldu. Bunun üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, tribünde oturanların yanına gelerek, sakin olmaları konusunda uyarıda bulundu. Bu uyarının ardından ıslıklar kesildi. Buradaki törenin ardından Lefter’in cenazesi, Büyükada’ya götürüldü. Başbakan Erdoğan, törenin ardından Kısıklı’daki evine döndü.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Moron :

nasıl susturmaya çalışmasın ki?hemen ertesi günü koçların tüm işyerlerine,n.özdemir'in limak'ına ve bilumum fb yöneticilerinin işyerlerine baskın düzenlerdi maliye müfettişleri aynı izmir belediyesinde olduğu gibi.5 senedir her gün müfettişler var.ama "gavur izmir'i" düşüremediler hala!!!

leyla mecit :

%50 lerden yokmus meger statta

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar