Şehit Gökhan Öz toprağa verildi 10 Eylül 2012, 16:10

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Gökhan Öz, memleketi Niğde'de toprağa verildi. Şehidin ambulansla tören alanına getirilişi sırasında vatandaşlar Türk bayraklarıyla ambulansa eşlik etti. Şemdinli'de çıkan çatışmada şehit olan 2 askerin acısı ise Malatya ve Sivas'a düştü.
Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Gökhan Öz, memleketi Niğde'de gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şehit Gökhan Öz'ün cenazesi, Ulukışla Devlet Hastanesi'nden alınarak, ambulansla törenin yapılacağı belde meydanına getirildi.

Ambulansın tören alanına gelişi sırasında yurttaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla ambulansa eşlik etti.

Şehidin annesinin ve kardeşinin sözleri törene katılanları duygulandırdı.

Şehit Piyade Uzman Onbaşı Gökhan Öz, kılınan cenaze namazının ardından belde mezarlığında toprağa verildi.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Güner Erdem’in acı haberi Malatya'da ki ailesine verildi.

Şehit Erdem 10 gün önce baba olmuş ve oğlunu sadece 3 gün görebilmişti.

Şemdinli'de çıkan çatışmanın diğer şehidi Çetin Doğan'ın haberi ise Sivas'taki ailesine verildi.

Zara Cemevi’nde şehidini bekleyen aile ve yakınları Türk bayraklarıyla cem evini donatırken, şehidin eşi Makbule Doğan eşinin bandanasını öperek saatlerce kokladı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Nigdelı :

Allah mekanını cennet etsin kalanlara başsağlığı ve sabır diliyorum.. Bi nigdelı olarak gururluyuz şehitler ölmez vatan bölünmez..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar