banner864

Dink Davası’nda skandal unutkanlık 18 Ocak 2012, 14:47

14. Ağır Ceza Mahkemesi 1 sanık hakkında karar vermeyi unutmuş.
DHA
19 sanıklı "Dink Suikati" davasında 18 sanık hakkında karar verildiği ortaya çıktı..
Mahkemenin sanıklardan biri içi hüküm kurmayı unuttuğu anlaşıldı. Hakkında karar açıklanmayan sanık Çoşkun İğci .
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi dün 10 sayfalık bir karar verdi. Mahkeme 19 sanıklı davada 18 sanık hakkında karar verdi. 1 sanığı ise unuttu. Unutulan sanık Çoşkun İğci’ydi.

Yasin Hayal’e ağırlaştırılmış müebbet, Erhan Tuncel hakkında beraat kararı veren mahkeme heyeti kararında sanık Çoşkun İğçi hakkında hüküm kurmayı unuttu. Mahkemenin en kısa zamanda toplanarak İğci hakkında hüküm kurması bekleniyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

SAPINA KADAR KEMALIST :

rte verilen misyondan kacamaz dolar kuru az dustu demekki verilen gorevi ypmakta ayak surudugu an 1.80 -1 cikar yine bu oso hataydan cikarildi / kovuldu ise kozmetik ... mumkun degil sivillerin arasina ekilir bu teroristler ve yine eskisi gibi bozgunculuklari devam eder ... rte sama girmezse newman gelir oturur koltuguna zaten saglik durumunu daha bilmiyoruz sessiz ve derinden su an ... sonuc rte veya ak pari misyonu tmamalamadan isi biraktim cekiliyorum diyemez dosyalari 8 hesabi ortulu odenekteki inanilmaz dumen ortaya cikar ve akp biter - kk onu bekliyor aportta cunki suheyl batumla birlikte ben daha iyi emperyalist isbirlikcisiyim demekte hernekadar sosyalist goruntu vermesine ragmen ... malesef turkiye icin cok agir bedel odemekten baska yol kalmadi uzun bir cenaze torenindeyiz ...

cemil ates :

ahah bir ogun samast ta serbest biralksalar zavali kardese

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar