7 şehit için Van'da tören 23 Temmuz 2012, 17:06

Van'da bugün, üç ayrı olay sonucu şehit olan 7 asker için tören düzenlendi. Memleketlerine uğurlanan şehitlerin evleri de, Türk bayraklarıyla donatıldı.
Van'da bugün, üç ayrı olay sonucu şehit olan 7 asker için uğurlama töreni vardı. Askerlerden 5'i, Dağlıca Taburu’ndan kalkan Sikorsky tipi askeri helikopterin teknik arıza nedeniyle düşmesi sonucu şehit oldu.

Bir asker ise, Dağlıca Bölgesi’ndeki Yeşiltaş Karakolu’nda el bombasının kazayla patlaması sonucu şehit düştü. Geçen hafta Van'ın Gürpınar İlçesinde çıkan çatışmada ağır yaralanan Er Ümit Akbaş da, tedavi gördüğü hastanede yaşama tutunamadı.

Askeri uçağa konulan 7 şehidin naaşı, memleketlerine gönderildi. Şehitler, memleketlerinde düzenlenecek cenaze törenleriyle toprağa verilecek.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

SEA WOLF :

ABD etnik temizlik yapıyor, petrolü Akdeniz'e ulaştırmak istiyor..Tel Abyad'da Türkmenleri uçaklarla vuran ABD PKK'yı Tel Abyad'da yerleştiriyor.. 20 Türkmen yerleşim yerine pkk BOŞALTIN çağrısı yaptı.. Bu kabul edilemez...

SEA WOLF :

Fuat Avni Cıa dır..Devşirme felan değil..Safkan abd li yani modern manada Lawrens... Hepimize hoş gelen iblis karşıtlığı bir maskedir ve melanetlerini yaymanın paravanıdır.. Oturup oturup bu CIA ajanlarının fikri ile besleniyor zehirleniyorsunuz..Benden söylemesi..

fatmanur :

alllah şehitlerimizin annelerine sabır versin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar