banner864

AKP'li Zeyid Aslan gazetecileri şakadan taciz etmiş 11 Temmuz 2013, 19:36

TBMM Genel Kurulu’nda CHP'li Kamer Genç'e küfür etmesiyle gündeme gelen AKP Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, bu kez kadın gazetecilere amiyane ifadeler kullandı.
TBMM Genel Kurulu, Torba Yasa tasarısı nedeniyle gecenin geç saatlerine kadar çalıştığı için, AKP kulisinde çok sayıda milletvekili, Meclis bahçesindeki kanepelere uzanıp uyuması basına yansıdı. Basına sızan fotoğraflardan birinde ayakkabılarını çıkarmış halde bahçede uyurken görüntülenen Zeyid Aslan'ın fotoğrafı Sözcü Gazetesi'nde yayınlandı. Ancak fotoğraf Aslan'ı çok kızdırdı.

TBMM'de iktidar kulisinin bahçesinde rastladığı bir grup gazeteciye hakaret eden Aslan, Sözcü’deki haberi kastederek, “ Bir dahaki dönem hiçbir gazeteci buraya giremeyecek. Sizi buraya sokturmayacağım. Elimden ne gelirse yapacağım. Bunu mücadelesini vereceğim. Siz bu yaptıklarınızı gazetecilik mi sanıyorsunuz? Biz de insanız yoruluyoruz. Ben sizin bacak aranızı çekip gazeteye bastırsam bunların gerçeği bu diye ahlaksız olurum değil mi? Ama sizinki gazetecilik oluyor” diye hakaret etti.

"ŞAKA YAPTIM"

Olayın büyümesinin ardından konu AKP grup başkan vekillerine yansıtıldı. Grup başkanvekilleri gazetecilere, “milletvekilinin kastının olamayacağını, konuyu kendisiyle görüşeceklerini” söyledi. Aslan’ın da parti yöneticilerine, “Şaka yaptım, ciddiye mi almışlar” dediği kaydedildi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

yorum :

bizim vergileimizle yan gelip yatan ülkeyi kurde abd ye peskes ceken bu hukumet değilmi yan gelip yattıgını zaten biliyoruz bunu resmi olsa ne olmasa ne allahın bildiğini kuldanmı saklamaya calışıyorlar başlarını deve kusu gibi kuma gömmuşler ülkeden bi haberler yatsınlar buyusunler bakalım sonları sonumuz ne olacak

vatandas :

meclis yan gelip yatma yeri degildir....

hg :

bu ükümette zaten şaka gi bir şey

yaziklar olsun :

bizde bu yan gelip yatan`sözde`miletvekillerine para ödüyoruz.vay be..

ATTİLA :

bu zihniyetteki insanlar milletvekili oluyurlar ya ne diyelim.kamer gence ettiği küfürler daha hafizalardan silinmemişken....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar