banner864

Enver Aysever: “İdris Naim Şahin gidecek” 04 Ocak 2012, 13:50

Gazeteci-Yazar Erver Aysever, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in görevden alınacağını, yerine ise Yalçın Akdoğan'ın getirileceğini iddia etti.
CNN TÜRK'te Dört Bir Taraf adlı programda, AKP kulislerinden aldığı bilgiyi aktaran Enver Aysever, şubat ayında yeni bir hükümetin kurulacağını iddia etti.

Aysever, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in yerine Başbakan Erdoğan'ın çok güvendiği bir isim olan AKP Genel Başkan Danışmanı ve Ankara milletvekili Doç. Dr. Yalçın Akdoğan'ın getirileceğini söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

serap ürkün :

ben gerçeği yazıyordum.yalan mı? başımızdakilerin düşüncelerini yazmak suç mu?nerede ileri demokrasi?neden yazımı kesiyorsunuz.siyasetçiler keşke ordu mensupları kadar ileriyi görme anlayabilme bilgi ve kültürüne sahip olabilseler

Bayram Atasoy :

mustafa arkadaşım kolaycı esas olan aynı soruyu kendimize sormalıyız bu uyarı karşısında gereğini yaptık mı? doğru bir örgütlü yapıda görev aldık mı?,siyasi iktidar olmak için doğru bir siyasi partiye oy verdik mi?

naviman :

sn.karadyının kehaneti diğer kahinlerin kehanetleri gibi hiç bir işe yaramamış demekki, oda uyduruk kahinmiş meğer

Haldun Demirel :

eski̇genel kurmay başkani deği̇l, genel kurmay eski̇ başkani

SDSD :

kanlımı olacak mış ,kansızmı acaba?bu ülke başkalarina boyun eğilerek alinmadi.kanla alindi alacaklarsa gelip kanla alsinlar okadar......

mustafa selvi :

sn genelkurmay başkanımız herşeyi açık açık 15 yıl önce görmüş de neden seyirci kalmış bir insan evine yapılacak herhangibir kötülüğe seyirci kalırmı beyler ben onubunu bilmem tc değerlerine sahip çıkılmamıştır okadar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar