banner864

Ö.Tuğrul İnançer yine kadınları hedef aldı 21 Eylül 2013, 13:54

Ömer Tuğrul İnançer hamile kadınlardan sonra şimdide çalışan kadınlara hakaret etti.
Ömer Tuğrul İnançer, TRT'de yine konuştu: “Çalışan kadın kocasının emrinde olmayı uygun bulmuyor ama patronuna hizmeti haysiyetine uygun buluyor” dedi.

TRT’deki ramazan programında söylediği, “Hamile kadınların sokakta gezmesi estetik değil” sözleriyle gündem yaratan Ömer Tuğrul İnançer yine gündeme geldi.

İnançer, TRT’deki “Ömer Tuğrul İnançer ile Gönül Dünyamız” isimli programda kadının ekonomik hürriyeti gibi aldatmacalardan vazgeçilmesi gerektiğini söyledi. İnançer, “Çalışan kadın ben kocama muhtaç değilim deyip yuvasını dağıtıyor, kocasına değil elin adamına hizmet ediyor” dedi.

İnançer TRT’deki programda şöyle konuştu:

Ekonomik hürriyet aldatmaca: Evlilik kurumunun bugünkü empoze edilen, Ben kendi ayaklarımın üzerinde dururum, kadının ekonomik hürriyeti gibi aldatmacalardan vazgeçilmesi lazımdır. İstatistikle meşgul olanlar boşanmaların kimler arasında olduğunu bir istatistiki anket yapıversinler.

Çalışan kadın ailesini dağıtıyor: Çalışan kadından bahsediyorum. ‘Ben kocama muhtaç değilim’ diye evvela ailesini dağıtıyor. Kocasına muhtaç değil ama elin adamının patronunun hizmetinde olmayı haysiyetine uygun buluyor. Kocasının emrinde olmayı haysiyetine uygun bulmuyor.

Eşitlik yoktur: Ben eş demem. Eş yoktur, eşitlik yoktur. Ben karımla, çocuğumla eşit değilim. Eşim değil, zevcem olur. Karı da kurumsallığı anlatmak için kullanılır.

Ömer Tuğrul İnançer daha önce de aynı televizyon kanalında “"Hamileliği davul çalarak ilan etmek terbiyemize aykırıdır. Böyle karınla sokakta gezilmez. Her şeyden önce estetik değildir. 7-8 aydan sonra anne adayı biraz hava almak için beyinin otomobiline biner, biraz dolaşır. Sonra akşam üstü çıkarlar... Şimdi ise maşallah, kanatlısı kanatsızı televizyonlarda uçuşuyor. Ayıptır ayıp. Bunun adı realizm değildir. Bunun adı terbiyesizliktir." Diyerek tepkileri üzerine çekmişti.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorumlar

GG33 :

senin gibi kalitesiz insanlari ekrana çiakrtiyorlar ya benden bundan rahatsiz oluyorum.senin gibilere bu hükümet çanak tutuyorya bende bundan rahatsizlik duyuyorum r

balıkesir :

hamile bir kadın, dünyanın en güzel görüntüsüdür! estetik değilmiş! çok konuşmak adamı bu hale getiriyor işte. susmayı dene biraz. değişiklik olsun.

ahmet ungor :

Peki bir erkek işyerinde kula kulluk yapiyorda niye evde eşine saygıyı hurmeti yapamıyor ezik. Toplumun ezik düşünürleri olur

nermin :

seriat kurallarindan bahsediyor,kimse bu yaratigi susturamiyor!cumhuriyet yikildi,seriat geldide ondan! bir dahaki sefere,'kadinlari kuma gomelim,kafasini taslayalim'derse sasirmayin,kizmayin!balik bastan kokar,boyle 'basbakan'a boyle tasavvuf 'uzmani'!!!

gurkan yılmaz :

Neticede sende elin adami degilmisin

Sedat Kurt :

kardeşim sen gerçekten hukuk bitirmiş bir kişimisin.ben senin gençlik döneminide bilen bir kişi olarak bukadar bağnaz ve zavallı olacağını hiç düşünemiyorum.hatırlarsan sana bursa musiki cemiyetinde doktor derlerdi.ama senin bu kadar zavallı olacağını hiç kimse düşünmemişti.eğer bu yazıyı okursan kendinin ne zavallı bir duruma düğüştüğünü daha iyi anlayacağını umuyorum.türkiyenin senin gibi insanlara eğitim için yaptığı i harcamalara acıyorum.

T.C vataninin bekcileri :

bunları susuturacvak kimse yokmu?

TC Anne :

hamile bir kadinin karninda tasidigi cocugu utandirici midir estetiklik diye kapatmaya calismayin sizin suratlariniz hic estetik degil onu ne yapacagiz insan yuzune cikacak yuzunuz yok ama hala ortlarada konusuyorsunuz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar