banner864

Hasan Basri Özbey: Hainlerin korkak olduğunu bir kez daha gördük 09 Nisan 2013, 02:02

İşçi Partisi Genel Başkan vekili Hasan Basri Özbey telefon ile bağlandığı Ulusal Kanal'da yayınlanan Gündem Özel programında 8 Nisan Silivri çıkarmasını değerlendirdi.

Hasan Basri Özbey şunları söyledi, “Hayatımın en güzel, en mutlu günüydü. Türk milleti bugün tarih yazmıştır. Bizi hapsetmek isteyenler başarılı olamayacaklarını anlamıştır.
Bugünü özetlersek;
İhaleler açtılar, barikatlar satın aldılar ama görüldü ki Tayip Erdoğan bugün barikatların ayaklar altında kaldığı gibi halkın ayakları altında kalacaktır.
Burada Türk hukuku olmadığı kanıtlanmıştır. Burada gladyo hukuku vardır.
Bir tarih yazıyoruz. Tertibin savcıları örgüte dair kanıt bulamadı ama bugün millet örgütün varlığı kanıtladı.
Türkiye’yi eşsultanlık haline getirmek istiyorlar. Millet ise karşıdevrime karşı Atatürk devriminde birleşiyor ve Ankara’ya yürüyor.
Silivri’de bugün devrimin ayak sesleri duyuldu.
Hainlerin korkak olduğunu bir kez daha gördük. Kendilerini korumaya çalıştılar, barikatlar kurdular ancak Silivri’de barikatlar yıkıldı.
Biz Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz. Türkiye’yi birleştiriyor
İP,CHP,ADD,TGB ve birçok sendika, kitle örgütü Atatürk’te birleşmiştir. 2. İstiklal savaşı başlamıştır.
Uyarmıştık. Bugün tekdir ile tekrar ikaz ettik ancak tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
Önümüzde daha birçok görev var. En yakında ise 16 Nisan askeri casusluk davası var. Tüm halkımız davetledir. Sonrasında ise 23 Nisan. 23 Nisan günü tüm yurtseverleri Ankara’da olmaya çağırıyorum. Buradan bölünme anayasasını yaptırmayacağımızı kanıtlayacağız. Milli hükümeti kuracağımızı herkese kanıtlayacağız.
Bugün Silivri’de olan vekillerimize de teşekkür ediyoruz. Halkın vekili olduklarını kanıtladılar. MHP’li vekilleri eleştirdiniz ancak orada MHP’nin tabanı vardı. Birçok ülkücü arkadaşımızla konuştuk. Onlarda Bahçeli’nin AKP ile yandaş tavırlarından rahatsız. Biz bu arkadaşlarımızla BOP’un karşısında duracağız Onlar da isyan içindeler. Bu isyan önemlidir.
Bugün bir isyan günüydü. İsyan edenlere teşekkür ederim.”

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

selin :

turkiye cumhuriyetinde görülen en buyuk ayıptır silivriyi yasatan aydınları- halkı temsil eden kişileri silivriye koyanların cok kötu ayıbıdır biz bu ayıbı silivri cezasını yok etmek için hep bir olmamız gerek bu ayıbı bizler yok etmeliyiz

sydneyden turan :

savasiniz hayirli olsun kalbim silivredikelerle beraber atiyor.katilan herkesi candan kucaklarim.....

Ataturk1 :

halkimiza sesleniyorum, turkiyemiz, ozgurluklerimiz, birlik beraberligimiz, gelecegimiz, nesillerimiz tehlikededir. bir olmak birlesmekten baska cagre yoktur.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar