banner864

Albay türbanlı öğrenciye takdir belgesi verdi 10 Haziran 2012, 00:54

Adıyaman Üniversitesi mezuniyet töreninde yeni Türkiye'nin fotoğrafı çekildi. İlk kez bir muvazzaf subay türbanlı bir öğrenciyle yan yana geldi ve ona takdir belgesi verdi.

Adıyaman Üniversitesi mezuniyet töreninde Türkiye'de bir ilk yaşandı. Yaşanan ilk Adıyaman Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yusuf Yalçın'ın türbanlı öğrenciye takdir belgesini vermesi oldu.

Adıyaman Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yusuf Yalçın, bölümlerini derece ile bitiren başarılı öğrencilere diplomalarını ve takdir belgelerini verdi; Onları tek tek tebrik etti. Albay Yalçın bu tebriği yaparken türbanlı öğrenci ayrımı yapmadı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Hüseyin FIRAT :

Şehidliğin yüceliğinden söz eden yüzsüz hoca bozuntusu acaba askerliğini nerde yapmış? Madem şehidlik böyle yüce din iman uğruna destek verdiğiniz AKP ve yandaşların o çok müslüman çocukları neden hiç şehid olmuyor.

Selahattin Güleç :

değerli dilek hanım'a hepimizden selam ve sevgiler yolluyoruz.

tarık ıldız :

numan başımı örtüp araplara benzerim diye bişey yoktur.başını örtüp müslümana benzersin.sadece araplar değil farslar,kürtler,türklerde kapanmalı.bizim atalarımızda kapalıydı.

tarık yıldız :

ayrıca takdir verdiği türbanlı kız okul birincisi onuda bi belirtin isterseniz

TSK :

tsk orduevleri vasitasiyle başlattığı dinci açılımı geliştiriyor.yada bu tasfiye edilmiş bir ordunun fotoğrafı oluyor.sonuçta ikiside büyük felaket.

ADNAN KANTAR :

ulu önder mustafa kemalin öğrencileri ne hale düştüğünü görünüz o omzundaki yildizlari sök at paşa cumhuriyete meydan okuyorlar sende buna çanak tutuyorsun

numan" :

normalleşme var demekki ingilizlere benzeyip her yerim açık çıkacağıma başımı örter namusumu korur araplara benzerim hem insanlar başarmıssa ne olursa olsun ödülü verilmeli saçma sapan şeylere takılmamalı yok bilmem mayolu imiş yok çarşaflı imiş yok türbanlı imiş sanane kardeşim işine bak adam birin ci olmuş belki çok büyük işler yapacak bu kadar da bağnazlık olmaz yani vereceksin ne olursa olsun kim olursa olsun vereceksin ödülünü hatta yapabilirsen imkanın varsa sen sahsin da ödüllendirecen hak etmiş

MERYEM ALKAN. :

allah bi̇ldi̇ği̇ gi̇bi̇ yapsin bunlari bakalim daha neler görecği̇z.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder