ABD'de, dünyanın en tehlikeli İslamcısı Fetullah Gülen protesto edildi 29 Temmuz 2013, 18:47

Amerika'da yaşayan Türkler, Fethullah Gülen'i Los Angeles'taki irtibat bürosu önünde protesto etti. "Halk ve demokrasi düşmanı Fethullah Gülen" yazılı pankartların taşındığı protestoda, Türkler Amerikalılar'ı Gülen'e karşı uyardı.

Fethullah Gülen, Los Angeles'taki irtibat bürosunda Amerika'da yaşan Türkler tarafından protesto edildi. 
"Dünyanın en tehlikeli İslamcısı, halk ve demokrasi düşmanı Fethullah Gülen'dir" , "Biz Atatürk'ün çocuklarıyız. Türkiye laik kalacak" pankartları taşıyan gurbetçiler, Amerika'da devlet okullarında faaliyet yürüten Fethullah Gülen'e karşı Amerikalılar'ı uyardı. 
Fethullah Gülen iki hafta önce de Pennsylvania'daki çifliğinin önünde protesto edilmişti. Yüzlerce kişi ellerinde Türk bayraklarıyla Fethullah Gülen hakkında 550 sayfalık bir suç duyurusunda bulunmuştu. 

ulusalkanal.com.tr  


Yorumlar

Mantıksal Yorum :

bu adamda artık kabak tadı verdi.bu ülkeyle ne alıp veremediğin varsa dön gel.burada hallet..

zalimlere meyletmeyin :

sakın zalimlere meyletmeyin, sempati duymayın. yoksa size ateş dokunur. sizin allah'tan başka dostunuz yoktur.(hud, 11/113)

M.Kazan :

fetullah guleni en koyu yahudi kismi destekliyor. abromichin evinde uc ay bedava kalmisdi amerikaya kactigi zaman. eger onlar destek vermezse hemen amerikadan atilir.

gökhan :

ilkokul mezunu olan halen türk devletinden emekli maaşı alan feto nun bu çapta birisi olacağını düşünmüyorum bile,abim //abd// sağolsun..

zekeriya demirbilek :

bu adam ve arkasindakilerin planlarinin aciga cikartilmasi ve sinsice yaptiklari seyler dunya insanlarina anlatilmadilir...seriat asla turkiyede hakimiyet kuramayacak

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar