banner864

"Recep Tayyip Erdoğan" tezahüratı Arınç’ı kızdırdı 26 Aralık 2011, 02:33

AKP'nin gençlik kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, gençler tarafından uzun süre "Recep Tayyip Erdoğan" şeklinde tempo tutularak sözünün kesilmesi üzerine tepki gösterdi: "Böyle sık sık ve sayısı belli olmayan şekilde tezahürat yapmak doğru değil."
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, partisinin Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 3. Olağan İl Gençlik Kongresi'nde, Başbakan ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılmak istediğini ancak “rahatsızlığı” nedeniyle kongreye gelemediğini söyledi.

Konuşmasının, gençler tarafından uzun süre "Recep Tayyip Erdoğan" şeklinde tempo tutularak kesilmesi üzerine Arınç, şunları söyledi: Meclis başkanlığından kalma huyum var. Böyle sık sık ve sayısı belli olmayan şekilde tezahürat yapmak doğru değil. En fazla 3 kez tekrar edeceksiniz ve böyle her kelimenin arkasından alkışlamayacaksınız. O zaman konuşmamıza gerek kalmaz. Yeri gelince alkışlayın, beğenmezseniz sessiz kalın. Beğendiklerinizi takdir edin, ama üç kez tekrar edin.

Bülent Arınç, geçtiğimiz günlerde yine Bursa’da AKP kongresinde “ben Tayip Erdoğan’a biat etmemiş adamım” diyerek çıkış yapmıştı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

72 kilo vatan topragi :

sizin gibi canli tarih varken ,bize zincir vurmaya calisanlara sasarim.????slm

veysel demirhan :

muazzez hanim bu bati 100.yildir gozlerini kapayip gunes gormiyen kirallik cercevesinde yine o dusuncenin peydahladigi amerikan emperyalizmi bizim oldugumuz dogu kismi gormek istememektedir ama sosyal bilimcisini tuketmis sosyalisti monarsilesmis bir bati doguyu gormeye calistiginda cok gec kaldigini farkina varacagi gunler cok yakindir yasasin ataturk cumhuriyeti yasasin resit olmaya ramak kalmis cumhuriyetimiz

Rahmi Yapıcıgil :

sayın hilmiye çığ türkiyemizin yüz akıdır.kendisi ile gurur duyuyorum. ilerlemiş yaşına rağmen yaptığı cumhuriyet mücadelesine hayranlık duyuyorum.

Kenan :

çok değerli kitapların var. bugüne dek tarih/kültürel miras/sümeroloji uğruna verdiğin emekler için, sana teşekkür borçluyuz. ayrıca yazı için de eline sağlık.

utku :

bilim ve kültürü birbirinden ayırmak gerek diye düşünüyorum.cunku bilimsel kanıtlar daha guvenilir.

süleyman :

türkiye için bulunmaz nimetsiniz.çok şaslıyız

turgut şen :

tavşan yememe tevrattada var alevilerdede kutsal olmasından geliyor her halde ne dersiniz...

Kemal Fidan :

sizi saygıyla selamlıyorum. doğu düşünür, batı sistemleştirir uygular. doğu gizemlidir. batı entrikacı. sevgiyle kalın.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar