banner864

Bilirkişi: Kazanın suçlusu AKP iktidarıdır 09 Şubat 2012, 23:09

Hızlandırılmış tren kazası davasının zaman aşımına uğraması, davanın bilirkişilerini isyan ettirdi. 41 kişinin hayatını kaybettiği davanın bilirkişisi, Makine Mühendisi Levent Serhan, kazadan AKP hükümetini sorumlu tuttu.
Sakarya'nın Pamukova İlçesi'nde yaşanan ve 41 yurttaşın hayatını kaybettiği kazanın davası kapandı ama tepkiler dinmedi. Kaza raporunu hazırlayan bilirkişiler, davanın zaman aşımı gerekçesiyle düşmesine tepki gösterdi.

Dava bilirkişisi Makine mühendisi Levent Serhan, Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nde düzenlenen basın toplantısında konuştu. Serhan, kazadan AKP hükümetini sorumlu tuttu.

Serhan hızlandırılmış trenin hazır olmadığı bilindiği halde, hattın açıldığını belirtti.

Davanın bilirkişilerinden Zerrin BayrakDar, hızlandırılmış trendeki altyapı eksiklerinin görmezden gelindiğini söyledi.

Yorumlar

ilkem :

sadece menderestenmi öncelikle bi ulu onderimiz ataturkun daha sonra diger buyuk devlet adamlarının ulkeleri için nasıl calıştıklarını ögrensin daha sonra menderes ve diğerlerinin okusun daha cooook fırın ekmek yemesi gerek kısacası ama malesef o koltukta oturuyorrr malesef

Mehmet Özbekar :

sovyetler birliği'nden korkusuna abd'ye sığınan ve truman doktrini ile marshall planı'nı türkiye'ye taşıyan adnan menderes değil miydi? bu durum türkiye'yi bir anlamda amerikan emperyalizmi'nin içine sokmamış mıydı? bugün hâlâ daha televizyon dizilerinde onu çok iyi ve sevilen bir lidermiş gibi göstermeye çalışıyorlar.

anonymouse :

sanmiyorum ki redhack arkasinda dis mihaklar olmasin.

Ali Tunçarslan :

memuru düşünen bir onlar kaldı.işe bak

Hakan Taşıyan :

bu kadar basit olamaz o işler resmi işler

Göksel :

video neden kaldırıldı...

Ahmet Ulusoy :

arkadaşlar canı gönülden tebrik ediyorum, attığınız adımları destekliyorum ve yanınızdayım

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar