banner864

Kılıçdaroğlu: "Sabahattin Ali'yi CHP öldürdü" 10 Şubat 2012, 00:17

Kemal Kılıçdaroğlu, CHP dönemiyle ilgili inanılması güç cümleler söyledi.


Kanal A'da konuşan CHP lideri "Sabahattin Ali'yi kim öldürdü" dedi, sunucu tamamladı "CHP döneminde öldürüldü."  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Atatürk'ü koruma kanununun kaldırılabileceğini de öne sürdü. Kılıçdaroğlu'nun sözleri için videoyu tıklayabilirsiniz.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Vesile kaynar :

bu ülkeye hizmet vermiş o değerli komutanlari karalayarak içeri tiktilar bunlarin suçu pkk lilari yakalamak neden işinizemi gelmedi gizli bir hayranlik mi duyuluyor içeri tiüiktiğiniz değerli insanlar önce darbe olayini bahane edilerek o maddeyi kaldirmak için referandumayi yaptiniz buda bir kandirmaca idi askere darbe yasaklandi ama sivile serbest mi askerin elini kolunu bağladiniz tuzağa düşürüldüklerini düşünüyorumbu ülkeyi osmanlilar batirdi atatürkcüler kurtardi yine aynisi olacaktir

kemalturan :

tesev kurucu üyesi demek böyle oluyor ! şırnak mitinginde özerklik vaadi , i̇zmir de atatürk lü türk bayraklı miting . chp li isen yüreğin yansın ki , bir daha iflah etmesin . orta doğu coğrafyası kaynatılmakta , emperyal çıkarlar suriye de i̇ran da açıkça tartışılmakta , içerde devletin temel kurumları üzerinden etkinlik savaşı verilmekte kılıçdaroğlu nun derdi , dersim arşivleri açılsın söylemini , canımız sabahattin ali üzerinden sürdürmeye devam etmekte ! şimdi zamanı mı diyeceksin , demek zamanı ki ‘ hazır koltuğun hazır başkanı yine chp ye giydirmiş . allah rızası için bir gün de atatürk ün aydınlanma devrimlerini , partinin altı okundaki ilkeleri anlat ! şeker fabrikalarını , nazilli basma fabrikasını , köy enstitülerini daha yüzlercesinden birini anlat da ,belki de biz yanılmışız diyelim . nerede o günler ?

Kemal Saygıner :

kılıçdaroğlu bir "truva ati"'dir. kendisi dersim isyanini çikaran kureyşhan aşireti reisinin torunudur... buna göre değerlendirin bu adami...

mustafa karahan :

sabahattin ali,sertel,aziz nesin,a.menderes bir dergi çıkartmak isteyince chp liler bağırıyor 'koministler moskova' diye.sonra egemen menderes oluyor chp lilere bağırıyor.'kominisler moskovaya'sorun egemenlik sorunu. s.ali chp döneminde öldürüldü. doğru. bunu egemenler tarafından öldürüldü desek daha güzel olmaz mı?

Azmi Belen :

trojan kemal chp nin belini kırdın, aynı rasputin'e benziyorsun, habire ipe sapa gelmez çıkıntılıklar yapıyorsun.

ismail bozok :

kanımca başlığın içerikle alakası yok kiliçdaroğlu:sabahattin ali'yi chp öldürdü diye atilmiş adam chp döneminde öldürüldü diyor.iki kelime arasinda tamamen anlam değişikliği var bunu taraf gazetesi yapsa anlarim ama gönüllüsü olduğum ulusal kanal yapiyor...yazik..

Ali Karabaş :

bu adam chp yi de chp ye gönül verenleri de öldürecek bu gidişle...

Murat :

chp seçmeninin bu gidişe dur demesi gerekiyor. yönetime baskı yapılmalı. ne olursa olsunda iktidar olalım yeter diye düşünenler bu sözlerle chp iktidar olamaz ancak amerika tarafından iktidar edilir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar