banner864

TGB'ye destek yağdı 25 Aralık 2014, 18:42

Türkiye Gençlik Birliği'nin Ankara Güvenpark'ta yapacağı "Kubilay" eylemine toplumun her kesiminden destek geldi. Türkiye'nin sanat , siyaset ve akademi dünyasının başarılı isimleri Türk Milleti'ne, 27 Aralık'ta TGB'ye destek vermeleri çağrısında bulundu.

TGB'ye destek yağdı paylaşan: ulusalkanal
Türkiye Gençlik Birliği'nin 27 Aralık'ta Ankara'da Devrim şehidi Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay için düzenleyeceği mitinge sayılı günler kaldı. 
Türkiye'de yüzlerce kampüste mitingin duyurusu için çalışma yürüten gençlere, Türkiye'nin yakından tanıdığı isimlerden de destek geldi. 

Sanatçısından siyasetçisine, akademisyeninden gazetecisine kadar , bir çok isim önemli isim TGB için kamera karşısına geçti.

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, gericiliğin üzerine yürüyen gençlere destek verdi. Perinçek, devrim şehidi Kubilay'a sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.

İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, CHP Milletvekili Birgül Ayman Güler, Eskişehir Miletvekili Profesor Doktor Süheyl Batum TGB'ye destek veren isimlerden oldu.

Yüzyıllık çınar Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ, her zaman olduğu gibi yine TGB'nin yanındaydı.

Sanatçı Bedri Baykam, usta tiyatrocular Müjdat Gezen, Gülseren Tuncer ve Levent Üzümcü de Türk Milleti'ne çağrı yaptı.

Aydınlık Gazetesi yazarı Mehmet Faraç ile Şair ve yazar Ataol Behramoğlu da  Kubilay eylemine destek verdi. 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Cenk :

tgb yi cok seviyorum bu eylemede kesinlikle katılcam gericiligine hic bir zaman izin vermedi bu millet vermezde

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar