banner864

THY teknisyeninden Atatürk'e ağır hakaretler 29 Nisan 2014, 14:57

Airporthaber.com'da yer alan habere göre, THY Teknik A.Ş’de teknisyen olarak görev yapan Fatih Yeşilova, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta Atatürk’e hakaretler yağdırdı.

THY’de çalışan bir başka personelin Pakistan’da çektiği ‘ Ataturk Avenue’ fotoğrafının altına hakaret içeren yorumlan yazan Yeşilova, Atatürk için ‘ Cehennem Lideri’ ifadesini kullandı.


“Allah Pakistanlılar’a akıl fikir versin bizi de onları da bu beladan kurtarsın” diyen Yeşilova’ya anında tepkiler gelse de hakaretlerini sürdürdü.Fotoğraf altına yapılan yorumlarda kendisine yönelik eleştiriler gelince hakaretin dozunu daha da artıran Yeşilova, “Tevbe dinen yasak olan bisey yapılıp pişman olunduğunda söylenir. Asıl bu adamı (Atatürk’ü kastediyor) sevenlerin tevbe etmesi lazım. Çünkü bu adam ALLAH ve RASULUNE savaş açmış keferenin biridir. Bir müslümanın hem peygamberi hem Ebu Cehili sevmesi gibidir. ALLAH şerrinden korusun” sözlerini sarfetti.


Bir yorumcunun Atatürk için, ‘ Tüm dünyanın kabul ettiği lider’ tanımlamasına da göndermede bulunan THY teknisyeni, “ Cehennem Lideri” diyerek Atatürk’e bir kez daha hakaret etti.

Airporthaber’e gelen bilgilere göre, THY teknisyeni Fatih Yeşilova’nın Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik bu sözlerinin kurum içinde birçok çalışanda rahatsızlık yarattığı ve hakkında şikayetlerde bulunulduğu öğrenildi.Yorumlar

erdal çolak :

thy bu kişi hakkında nasıl bir işlem yapacaktır sizce. soruşturma, unutturma, göreve devam.....

hikmet eliz :

adamın yüzü kendisini o kadar güzel anlatıyorki...hakkında yoruma bile gerek yok.ekmek yediğithy kamu kuruluşu.nun ismi hristiyan hava yolları olsa bile adamın umrunda olmaz.haydi....beyinsiz başka kapıya.

aliye durmus :

Beyni çamaşır suyuyla yikanmis olsa gerek şaşkınim cunku can emanet ediyoruz bu beyin(siz)e.. derhal cikarilmali mumkunse meslegi elinden alinmali bence yasamasin safi ziyan..

BEKİR TUNCER :

ATATÜRK BİZE ÜÇ ŞEY BIRAKTI BİR (BAYRAK)= ONUR İKİ (TOPRAK) =NAMUS ÜÇ EZAN= (ÖZGÜRLÜK) DAHA NE İSTERSİN BE GAFİL

Sait Yıldırım :

başbakanın çok hoşuna gidecek...

Akin :

Surekli seyahat ederim, THY bu adam isten atilana kadar bitmistir benim icin, beda a bilet verse binmem,

serap kilci :

Thy yi kullanmasinlar diye bundan boyle cok calisicam.Müslümanlık bu değil ya bunlar tayyibe tapanlar tarikatı mensubu geri zekalılar.Hala çok korkuyorlarki Atatürkçülükten bu kadar saygısızca konuşuyorlar bu iyiye işaret

osman dursun :

fatih yeşilova atatürk olmasaydı sen ve senin gibilerinin ırkı belli olmazdı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder