banner864

THY'de bilet krizi! 30 Ağustos 2014, 16:02

Bugün Atatürk Havalimanı’ndan THY ile Milano’ya uçmak isteyen 18 yolcu büyük bir şok ile karşılaştı. THY'nin 15:40’ta Milano’ya sefer yapacak olan uçakta fazla bilet sattığı ortaya çıktı. Bunun üzerine 18 yolcu uçağa alınmadı.
 Görevliler ile uçağa alınmayan yolcular arasında tartışmalar çıktı. Bazı yolcular görevlilerin üzerine yürüdü. Milano’ya iş için gittiğini söyleyen Yıldırım Özcan, “İlk kez başıma böyle bir şey geliyor. Şu an böyle bir rezalet yaşıyoruz. İşimiz aksıyor. Katılmam gereken toplantılar var” dedi.  Görevliler ise şu anda bekleyen yolculara eğer bilet satılan yolcuların bir kısmı gelmezse kendilerinin uçağa alınabileceğini söyledi. Bilet satın alıp bekleyen yolcuların 20:40’taki başka bir İstanbul – Milano seferini düzenleyen uçakla uçuşlarının sağlanması bekleniyor. (Hürriyet)

Yorumlar

TAHİR TUNCAY ÇAYLI :

bu ilk değil ki. ellerinde istatistik bilgileri olduğunu söylerler, ok'li olduğu halde gelmiyen yolcuların yüzdesine göre fazla bilet hep satılır. olay artık matematik ve istatistik yapacak adamın da kalmamış olduğunu gösteriyor bu kurumda. tabii bu arada, bu bahaneye uyularak hatırlı kişilere yer açılması da cabası. yöneticileri bir cuma'ya gider, affettirir kendilerini...:)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar